Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok, ha egy lány szerelmetvallana nektek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik megcsókolom.Ha nem akkor finoman közlöm,hogy csak barátság
2012. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
elpirulnék,aztán ha már ő kezdeményez akk helytől idsőtől füfggően memnnyünk el vhova!! :) onnan má jön magától!
2012. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy tudnád-e viszonozni és hogy mijen a lány személyisége
2012. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én megcsókoltam
2012. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy valld be legfeljebb visszautasít de még mindig jobb mintha ezen őrlődnél vagy később megbánnád.
2012. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted,hogy reagálnánk?

Én örülnék az ilyesminek,csak az utána következő "de" az ami pofon vágja az embert és eloszlatja a rózsaszín ködöt.

Aki ilyesminek nem örül az,vagy nem ember,vagy nincs lelke.

2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha külsôleg elér egy bizonyos szintet, akkor megismerkedek vele a belsô tulajdonságok

egismerése miatt. ha már ismerem a lány belsô tulajdonságait akkor zöldet kap egybôl. ha bányarém vagy van valami olyan nagy dolog ami nem tetszik a személyisége, akkor finoman visszautasítom, de semmiképp nem megalázó módon! 17F

2012. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen közöld vele, de ha szóban nem mered, olvasgass a testbeszédről. Ha a magatartásodból sugárzik az érzésed és Ő nem veszi a lapot, vedd fontolóra hogy vajon miért is?? -lehet hogy csak félénk, de lehet hogy másként érez.

Mindenkinek jót tesz egy szerelmi vallomás, ad az embernek némi önbizalmat. Persze emberfüggő, van aki visszaél ezzel a bizalmas dologgal és a haverjaival majd rajtad röhögnek.

Gondold át ezeket, aztán Neked kell a döntést meghozni, sőt azt néha nehezebb megvalósítani. Bárhogy döntesz is, HAJRÁ!!!

2012. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!