Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én addig a napig hittem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én addig a napig hittem, h létezik fiú és lány között barátság. De feladtam, nekem soha nem lesznek fiú barátaim. Szerintetek létezik barátság fiú és lány között? 18/L

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal a hétvégén lementünk a Duna-partra borozni, meg dumálni, és mind a ketten becsiccsentettünk már... megkérdezte tőlem, h gondoltam-e már rá úgy mint pasira, és h ki akarom-e egyszer próbálni vele.. és én mondtam neki, h nem még nem gondolkoztam el ilyeneken, és erre megcsókolt

persze én visszacsókoltam, és egész este tök jól elvoltunk, de másnap reggel amikor felkeltem, és visszagondoltam rá, szörnyű érzés volt...

ma a suliban rám se nézett, hozzám se szólt, oda se jött köszönni... nagyon félek, h végleg elveszítem, mint barátot... szerintetek ez az egész még vissza tud állni a régi kerékvágásba?


2012. nov. 19. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem van barátnőm meg lány barátom is, akinek szintén van párja amúgy. Ha szinglik vagytok akkor jó hogy nem működik, a hormonok nem engedik ;)
2012. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Beviz Elek ***** válasza:

Lehet barátság természetesen! Néha szexeltünk, de néha meg oltottuk egymást meg ilyenek. Nem jártunk, soha nem fogtuk meg egymás kezét, köszönésnél pacsi vagy arcrapuszi. Csask néha kiszaladt a szobából mert nem volt hajlandó lenyelni....


De csak spanok voltunk

2012. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az elmúlt fél évben vagy 4 lány barátom szeretett volna többet barátságnál, sorban egymás után. Én is feladtam, szerintem sincs fiú-lány barátság...
2012. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát ha megbeszélnétek, akkor talán vissza tudna :)
2012. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom fiúk és egyben a nővérem pasija. Furcsa helyzet mondjuk, de létezik.. Sosem jutott eszembe férfiként gondolni rá. Mármint, hogy mikor pl szerelmi életről van szó vagy tőlem kér tanácsot, akkor persze úgy adok, hogy ő férfi, de én nekem sosem jutott eszembe, hogy bármikor is úgy nézzek rá. Pedig nálunk is volt olyan a barátságunk során, hogy ő is egyedül volt, meg én is.. Mondjuk ez egy speciális helyzet mert mindig is szerelmes volt a tesómba én meg valaki másba és tudtuk is a másikról..Meg amúgysem az esetem. Mindenesetre ennek örülök.. És remélem így is marad. Ha két szingli emberről van szó, akik ráadásul nem is szerelmesek épp másba hát az tényleg veszélyes helyzet lehet..Főleg, ha még tetszenek is egymásnak külsőre..:D
2012. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
igen létezik, ha köztük 250 km+ távolság van4
2012. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. 2 legjobb barátom fiú, az egyikkel 7 éve vagyunk barátok, a másikkal 3-4 éve kb. Az utóbbi egy részeg, szingli pillanatában bepróbálkozott, mert félreértette, amit mondtam, volt egy kis félreértés, meg duli-fuli úgy 1 hónapig, aztán azóta szent a béke, és egy életre megjegyezte, hogy én tabu téma vagyok =D A másik sráccal pedig soha, fel se merült ilyesmi (hála a jó égnek).
2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Létezik, egy srác már óvoda óta az egyik legjobb barátom, soha az életben nem tudnék úgy tekinteni rá, mint egy nálam esélyes srácra és neki sem én vagyok az esete, szal működhet a dolog :) 17/L
2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem van lánybarátom, kb másfél éve dugtunk is. Sajnos én csak foltokban emlékszek,mert nagyon piásak voltunk. De a mai napig ugyanolyan közvetlen a kapcsolatunk. Amúgy én nagyon eltudnám képzelni barátnőnek, nagyon bejön a csomagolás meg a tartalom is. A mai napig is van, hogy átjön este filmezni, összerittyent nekem valami kaja félét, aztán együtt, egy ágyban alszunk, általában ölelkezve és a tapin kívül nem is történik semmi. Persze nekem ezeken a reggeleken a szokottnál is nagyon erekcióm van, de tökre nem érzem zavarban magam miatta. Mivel már voltunk együtt, így simán mondhatom neki, hogy ez ő miatta van :)

22/F

2012. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Létezik barátság. Van egy lány barátom már vagy 6-7 éve.

És csak barátok semmi egyéb nem fordult meg a fejünkben. Van ilyen.

2012. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!