Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire számít egy lány frizurája?

Figyelt kérdés
Egy lánynak ugye nem számít ANNYIRA a külseje? Mármint ilyen kissé jobban látható, maradandó bőrhibák, vagy ha nem áll olyan jól a frizura, az nagy baj? Állítólag a szerelem nem a külsőről szól... Persze, azért senki se legyen igénytelen, koszos, kócos, büdös...
2012. nov. 19. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én alig-alig veszem észre konkrétan a lányok frizuráját. Az összhatás a fontos.
2012. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzá a haja akkor rendben van, de ne fesse szőkére, ha az totál nem áll jól neki, csomó ilyet látok és a falra tudok mászni tőle. 19/F
2012. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad úgy ahogy vagy, nem kell megváltoznod és mások véleményével se foglalkozz.Mindenkinek vannak hibái. Hajrá!
2012. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ez igazán kedves. Mert nekem elég sok a problémám a hajammal, és félek, hogy talán pont ezért nem fognak szeretni a fiúk...
2012. nov. 19. 16:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem fontos a külsső ? Lehet itt álltatni magunkat senki nem fog összejönni egy olyan csajjal akire felsem ár és elhányod magad tőle.Egy kapcsolatban a külső vonzalomnak meg kell lennie.És a haj az szerintem a nőknél kifejezetten fontos.Én imádom a hosszú ápolt hajakat :) Persze itt igazából annyi lényeg hogy ápolt legyen, és nem a fazonja, csak álljon jól neked.A Bőrhibák már annyira nem fontosak :) Lényeg legyél igényes és legyen összhang :)
2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nah akkor cicabogaram kirészletezem neked. Legtöbben dobálják a hülyeséget.


Számít is meg nem is. Ez nincsen %-ban meghatározva. Természetesen ajánlott a kartyú testforma + néhány kiló felesleggel. A túlsúly nem jó azért.


Ajánlott kiemelni a derekad ívét. Vannak erre külön hajlított ruhadarabok. A férfiak (ahogy én is) első körben ösztönösen a derekat, csípőt nézzük meg. Még ha nem is tudnak róla. Ha hátulról nézzük akkor a fenék is bele esik. Szemből a melleket is, bár melltartóval lehet ezt lecsalni. :)


Első körben olyan nőket mondjuk szexinek, akik érettek és egészséges gyerek nemzésre képesek. Azaz, képes kihordani egy gyereket és megszűlni minden probléma nélkül.


A Jellem is sokat tesz a latba. Legtöbben nemtudják, milyen kapcsolatot akarnak, milyen nőt, így azt kapják ami jön.


Az hogy kinek milyen az egyénisége, ízlése az már más dolog. Fesheted a hajad vörösre, koromfeketére, ha úgy érzed az kongurens veled.

2012. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát... Nekem rövid, szerte-szét álló frizurám van... Ha egy lány - mint pl én - vasalja a haját, az ugye nem zavar titeket? vagy ha esőben sétáltok, és mondjuk a víztől begöndörödik... az ugye aranyos, és nem visszataszító???
2012. nov. 19. 16:50
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a részletezést! :DD
2012. nov. 19. 16:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Én minden csajnak megnézem a haját, ha vasalva van, az nekem különösen bejön,mert azzal azért foglalkozni kell, nem csak kifésülni, aztán kész. Meg az illat! A haj illat nagyon fontos, nagyon jó érzés jó mélyen beleszagolni :)


22/f

2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok férfi, de szeretnék egy kis tanácsot adni.. Van egy halvány gyanúm, hogy kissé idősebb vagyok nálad, remélem megfogadod a tanácsom. Mikor 16 éves voltam hosszú szögegyenes szőke hajam volt. Itt most ne a szép szőkét képzeld el, hanem azt a szürkés színtelen szürkeegér szőkét. Nagyon utáltam, teljesen elvette az önbizalmam, nem mertem fiúkkal ismerkedni stb.. évekig szenvedtem miatta aztán úgy döntöttem kipróbálom az álmaimat most amíg még fiatal vagyok.. Levágattam a hajam és befestettem tűz vörösre. Mikor elkészült a fodrász vele azt mondta járja akárkihez fodrászhoz később, de ha elfogadok egy tanácsot nem festetem soha többet vissza szőkére.. Azóta eltelt pár év, van barátom is. Ő látta rólam a régi képeket, azt mondta nem érti mi volt a bajom a hajammal.. Tehát a férfiaknak majdnem mindegy a színe,hossza, ha az jól áll neked. Ellenben magadnak sosem mindegy.. Ha jól érzed magad a hajaddal, nagyobb lesz az önbizalmad, szebb lesz az egész kisugárzásod.. A férfiakat is vonzza, ha olyan nővel találkoznak, akin látszik, hogy ki van békülve önmagával..
2012. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!