Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozni a fiúk kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozni a fiúk kedvéért, hogy ne legyek kislányos. Megéri, vagy legyek önmagam?

Figyelt kérdés
18 vagyok, az arcom, mint egy babáé. Fehér bőr is társul hozzá. Na meg kicsi mell. 16-nak néznek általában, akárhogy is öltözöm. Az alakom nőies, tehát nem ez a csontváz. Már régóta erőltetem ezt a nőci stílust, képes voltam még szoliba is eljárni, hogy ne legyek fehér. Egyszerűen mindenhol ezt a nagy mell-barna bőr-15 centis magassarkú külsőt nyomatják, a magassarkú még oké, de a többi, amin nem lehet változtatni? Én hülye még azon is elgondolkodtam, hogy elkezdek gyűjteni a mellműtétre. Vannak a full extrás nők, akik még nekem is bejönnek (mármint stílusra). De ha valaki fehér bőrű, a vonásai meg kislányosak, akkor mi a fenét csináljon? A huszonéves pasiknak ez jön be, nem a Taylor Swift karakterűek.
2012. nov. 20. 00:35
1 2
 1/20 panini ***** válasza:
100%

Hasonló "problémám" volt. De már rég kivertem a fejemből azt, hogy pirított plasztikbaba legyek. Ilyen vagyok. Akinek tetszik nézi a többi meg nem érdekel.

A te bőröd, a te életed. Aki szeret fehér bőrrel is szeret. Aki meg nem azzal egyszerűen nem kell foglalkozni.

2012. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 panini ***** válasza:
100%
Ja, és azt kihagytam, hogy az a srác aki, leragad a melled méreténél, az szintén nem érdemli meg a figyelmedet.
2012. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... nekem sincsenek tejcsárdáim, de ezt a mell-dolgot soha nem vágtam.


Tudod nőnek lenni azt jelenti, hogy kihozod magadból a legtöbbet. Nem pedig, hogy átformálod magad egy ideállá. Az iedálokkal az a gond, hogy szép, csillógó, de ugyanakkor hideg, steril. Hidd el egy pasi nem fog egy csaj mellett maradni csak a két szép melléért. Oda kell szeretett, kedvesség, melegség, mosoly, érzékiség. Ezt egy ideál nem tudja.


De egy nő igen.

Akármilyen is vagy, hozd ki magadból a legtöbbet. Ne azt nézd, min csorgatják a fiúk a nyáluk, az egy teljesen más történet. Inkább arra koncentrálj, hogy te mit tudsz magadból kihozni.

Nekem pl. lógó mellem, és nagy fenekem van. Ez messze nem egy női-ideál a feszes csöcsű, elöl deszka csaj modelleknél. De még is voltak és vannak udvarlóim. Olyanok is, akik a feszes ciciket preferálják, és kis popsit.


23/L

2012. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Mindig is fehér bőrű, kis mellű lány voltam Idősebb férfival jöttem össze, több mint 10 év van köztünk. Mellette váltam nővé, talán már a gyerekek megszületése után. Most érzem magamat igen vonzónak, és büszke vagyok rá, hogy a terhességek és a szoptatások után nem lóg a köldökömig a mellem, hanem igenis formás, a legtöbb huszonéves megirigyelhetné. Nem biztos, hogy fiatalságunk 5-10 évében kell rohadt jó nőnek látszanunk. Előttünk van még az élet. Milyen lesz a bőrük 20-30 év múlva? Ha valaki 20 évesen megcsináltatja a mellét, hogyan fog szoptatni, ha eljön az ideje?

egy 35 éves, sokgyerekes jó nő

2012. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen 16-nak? Az is valami?

28 éves létemre rendszeresen 17-nek néznek. ;)


NE akarj változni senki kedvéért!

Hidd el, lesz fiú/férfi, aki pont ezért szeret!


Én is fakó vagyok, babaarcom van. Kicsi mell. Alacsony, törékeny alkat.

Ennek ellenére mindig volt érdeklődés irántam.

Nem csak a külső számít. Sokkal fontosabb, hogy milyen a személyiséged.

2012. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 panini ***** válasza:
4-es! imádtam a kommentedet!!!!
2012. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, fehér a bőröm, és nincsenek nagy melleim. Egyáltalán nem érzem magam sem kislányosnak, és nem érzem nőcisebbnek magamnál a barna bőrű, C-s vagy D-s mellő, 15 centis cipőben járó csajokat. A nőiesség belülről fakad, és ösztönösen jön.
2012. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hallgass a "kolléganőidre", igazuk van.


Nem tudom milyen huszonéves pasiknak akarsz tetszeni, de ha az illetőnek csak a bronzáriumbarna, felpumpált cicijű csajok jönnek be, akkor valószínűleg nem benned van a hiba.

2012. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki és légy büszke 9o éves korodban, hogy még csak 40-nek látszol.


Amúgy a hardware hiába alakítod, kopik és cserbenhagy, sőt a z aktuális divat is változni fog, de egy jó software-el 100 évig is vonzó fiatal leszel.

2012. nov. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem biztos hogy egy szerethető lány vagy, és sokaknak pont ez kell. Nekem pl. nagyon sokféle karakterű nő bejön, cicásak is, babaarcúak is, dívásak is egyaránt. Mindnek megvan a maga kis extrasága, ami miatt van bennük valami plussz a szerintem nem szép lányokhoz képest. Egyértelmű,hogy szolizz, az csak jót tesz,ha nem viszed túlzásba, heti kétszer 9 perc az bőven elég. A hajadat nüveszd hosszúra, feketére, vagy sötét barnára, a babaarchoz a szőke/vörös hajat szerintem felejtsd el! Főleg a szőkét, az az ilyeneknek a haláluk szerintem. Mellméret annyira nem meghatározó,ha jól öltözködsz. Az is sokat dob a gyereklányos kinézeten, ha komorabb, sötétebb, elegánsabb színekben vagy : Fekete, sötétkék, illetve a fehér is jó. A tarkabarka csícsás, túl szines dolgokat nem gondolom nyerőnek egy ilyen lány részére. Szilikonmellet felejtsd el, legalább akkor gagyi, mintha egy kopaszodó férfi parókát rakna fel, egyszerűen nevetséges. Nincs semmi baj a kis cicikkel, vállald fel, sokan szeretik. A magassarkút szintén nem ajánlatos használni, mert 40 éves korodban mehetsz gerincsérv meg csípőprotézis műtétre, mint a legtöbb kivénhetd maca, mert ez a magassarkú viselet teljesen tönkrevágja a gerincedet, ízületeidet. Lehet lapos cipőben is bombázó szerintem egy nő!

Csak jóindulatból írom, majd tudod te mit fogadsz meg belőle, de nekem így biztos tetszenél. F-27

2012. nov. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!