Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok önmagam lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok önmagam lenni a pasik előtt?

Figyelt kérdés
A bartnőimmel mindig nevetgélek, vicces és beszédes vagyok stb. A pasik előtt meg zavarban vagyok. Egyből komoly és szótlan leszek. A hangom is olyan furcsa mély lesz, és alig hallható...Emiatt aztán sosincs barátom. Mindenkitől azt hallom vissza, hogy "szép, kedves lány, csak túl komoly, túl félénk". Mit lehet ezzel tenni? Persze sok pia után más a helyzet, de nem akarok ettől függeni... 21L

2012. aug. 27. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondok és önbizalom hiány :) Én is így voltam a nőkkel egy időben amíg nem változtattam a látásmódomon. Mondjuk akiket túl szépnek tartok azokkal még mindig nehezebben egyeledem beszélgetésbe :) Fogadd el magad és ne parázz :) 22/F
2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az amit mutatok olyankor, az nem én vagyok. Hogyan szerethetne meg így bárki azért, aki valójában vagyok? Ez az amit viszont nem tudok elfogadni.
2012. aug. 27. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűűűűű ez gáz,bakter a csiklód lassan megnő és kuki lesz belőle,aztán arra ébredsz egy reggel hogy körszakállad van de nem ám spermából mint a csajoknak hanem echte szőr-szakáll.Vedelni fogod a sört hangosan fingasz.......
2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz már..

Amúgy meg nem kell mindenkire úgy tekintened mintha pasijelölted lenne. És ennyi a trükk.

:)

Feszült vagy meg idealista.. ennyi. Nekem bejön egy csaj ha bejön nem ha nem. én meg akkor nem tudok önmagam leni ha vihognak mögöttem. Amúgy ha mondok valamit és azon nevet az érdekesmód abszolult nem feszélyez. Próbáld ki te is csak ezt. :)

És szeretnék kérni valami elérhetőséget tőled :)

2012. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán önértékelési probléma. A gond oda-vissza mindkét nemnél ugyanaz, mégpedig, hogy túlságosan másnak gondolod a másik nemet csak azért mert más van a lába között. Próbáld meg kizárni azt hogy Én lány Ő fiú és csak arra gondolj, hogy itt most két Ember beszélget. Az a baj, hogy tudat alatt is megpróbálod lenyűgözni a fiúkat, ezzel viszont csak görcsösséget érsz el, a barátnőidet talán minden alkalommal megpróbálod lenyűgözni, valószínűleg nem. 33f
2012. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonló alaptermészettel vagyok megáldva mint te,de én annyit változtam hogy önmagamnak ne legyen kellemetlen az a gátlásosság mint tini koromban,de az hogy még mindig ilyen vagyok csak másoknak nem tetszik az már nem érdekel,ha túl sokat változnék akkor úgy érezném hogy elvesztem önmagam és átverem magam és másokat is,erre képtelen vagyok.A komolyság más,az fontos az életben,hisz élni nem gyerekjáték.


Amit ezzel mondani szerettem volna,hogy ne mások befolyásolják az alaptermészetedhez való hozáállásod,ha számodra kellemetlen akkor változtass.

2012. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg.

A piát senkinek sem javasolnám, pláne nem lányoknál, mert az elég kiábrándító.

Az esetek nagy többségében egyébként az emberek csak szépnek illetve jóképűnek látják magukat és valójában nem ez az igazság. Persze ezt nem rád értem, csak általánosságban mondom.

Légy egy picit érdeklődőbb. Ha sokat olvasol, tévézel és többet tudsz a világról, akkor kellemesebben el lehet beszélgetni az emberekkel.

2012. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!