Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, ő az igazi, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, ő az igazi, de ő csak barátként szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kéne felejtenem őt? :/ Hiába próbálom, nem megy, ő se akarja annak ellenére, hogy elmondtam, mit érzek iránta.

Lány vagyok (és szomorú).


2012. nov. 20. 03:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lehet csak igazi, akivel közös jövőképetek van. Mivel Te szerelmet látsz benne, Ő pedig havert benned, így elég kevés a valószínűsége, hogy itt igaziról beszélünk. Majd ha kicsit idősebb leszel rájössz! Kitartás!!


24N

2012. nov. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Es meg hany masik fiunal fogod azt hinni hogy o az igazi.... ezt hivjak szerelemnek. de van egy nagyon jo mondas: ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel. Hidd el te is megtalalod majd azt az ember aki mellett boldog leszel. de ehhez elore kell nezned es nem hatra a multba.
2012. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem pasizok, nem hiszem, hogy valaha is szerelmes leszek ezután.
2012. nov. 20. 07:50
 4/15 anonim válasza:
81%
Pont ugyan ez a szituáció lépett fel nálam is, csak én fiú vagyok, de maradtam annál, akit az igazinak gondoltam, és megérte várni :) Csak kitartás, nem tudod mikor döbben rá, hogy szeret, nekem hosszú, és igazi kapcsolatot eredményezett :)
2012. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Most még nem pasizol, de később fogsz. Azt írod, ő se akarja... egy szerelmet NEM lehet akarni. Az vagy jön magától, vagy nem. Elvárnád tőle, hogy görcsöljön, és hamis érzelmeket mutasson feléd? Boldog lennél ettől? Nem. Próbáld meg elfelejteni, ne keresd egy ideig, hagyd, hogy lenyugodjanak az érzelmeid. Mást nem nagyon tehetsz. A 2. válaszolónak pedig nagyon igaza van: sok emberről fogod még azt hinni, hogy ő az igazi. :)
2012. nov. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Később se fogok. Nem akarom, hogy színlelje az egészet, csak kíváncsi voltam, hogy ti a helyemben elfelejtenétek-e, vagy tartanátok vele a baráti kapcsolatot.
2012. nov. 20. 08:16
 7/15 anonim ***** válasza:

"elfelejtenétek-e, vagy tartanátok vele a baráti kapcsolatot."


ilyen esetben meg kell szakítani a kapcsolatot, akármennyire is fáj.

ha a közelében maradsz, az olyan, mint villával kapargatni egy sebet. sose gyógyul be.

2012. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha ezt így megbeszéltétek, és kimondta, hogy csak barátként jöhetsz szóba, akkor felejtsd el, ne erőltesd, mert elég valószínűtlen, hogy mégis meggondolja magát. És nehogy az legyen, hogy sajnálatból bele megy a kapcsolatba, és gyakorlatilag kihasznál. X idő múlva úgyis lelép, és akkor még rosszabb lesz, hacsak nem jössz rá te magad, hogy esetleg a gyakorlatban, a mindennapokban, mégsem illetek össze és kiszeretsz belőle...

Szóval ha kimondta, hogy csak barát, akkor felejtsd el!

És hogy tartod-e vele a kapcsot vagy nem, azt te tudod. Ahogy könnyebben kitudod veri a fejedből...! Inkább kerüld el!

Leszel még szerelmes, ne aggódj! De amíg ő szerepel az elképzeleéseidben, addig nehéz lesz!

2012. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok újra szerelmes lenni, meg egyáltalán pasizni. Légyszi higgyétek el, ne a koromra fogjátok... Pár hónapja azt mondta, csak barát vagyok, nemrég azt, hogy "sokkal több, mint barát, és nem tudja, hogy szerelmes-e". Én hiába akarom megszakítani a kapcsolatot vele, azt mondja, ő ragaszkodik hozzám, és szüksége van rám, nagyon hiányoznék neki...
2012. nov. 20. 08:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Kislány, felejtsd el őt minél hamarabb! Én is voltma ilyen szituban. Reménytelenül szerelmes voltam valakibe, aki nem tudta viszonozni. Sokat szenvedtem miatta, nem akartam másra rá sem nézni, nem akartam újra szerelmes lenni. Azt gondoltam, én már soha senki iránt nem fogok úgy érezni, és majd belepusztultam, h pont olyan ember iránt érzem ezt, akinek még csak nem is tetszem! Két év ment el így az életemből, mire azt mondtam, véget vetek ennek! Nehéz volt, de elfelejtettem őt, és nem sokkal utána megtaláltam az IGAZIT, aki viszont szeret, aki mellett öröm élni, nem szenvedés! Más ez az érzés, sokkal jobb, hidd el!
2012. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!