Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, ő az igazi, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, ő az igazi, de ő csak barátként szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kéne felejtenem őt? :/ Hiába próbálom, nem megy, ő se akarja annak ellenére, hogy elmondtam, mit érzek iránta.

Lány vagyok (és szomorú).


2012. nov. 20. 03:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is lassan 2 éve ismerem őt. Hidd el, nem fogok többé pasizni, és nem ez miatt.
2012. nov. 20. 09:16
 12/15 anonim ***** válasza:
Most kb azt csinálja veled mint amit a csajok szoktak a lúzer pasikkal, hogy legyünk "csak barátok". Jó vagy neki, amíg nem találja meg a párját. El kell felejteni és kész.
2012. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
97%

A 2. és 5. válaszolónak van igaza, hiába lettek lepontozva! Sajnos elég sok tapasztalatom van ezen a téren oda-vissza. Én is évekig voltam olyanba szerelmes, akivel nem volt esély a kapcsolatra, persze én is száz százalékig biztos voltam benne, hogy nekem aztán soha többé senki! Meg hogy az életben csak egy szerelem van! Sőt, nálam még az is volt, hogy inkább meghalok, mint hogy nélküle éljek! Pedig nem is voltam már a tinikorban. Aztán most itt vagyok egy boldog házasság kellős közepén, a férjem csodálatos, szerelmesek vagyunk egymásba, szeretjük egymást. A régi szerelmemre meg szeretettel gondolok, mint valakire, aki meghatározó része volt az életemnek, de mint pár már nem kellene soha.


A másik oldalát is tapasztaltam: belém voltak szerelmesek évekig, engem érzett egy srác az egyetlen igazinak, akin kívül nem képes mást szeretni. Meg kell mondanom, hogy bár tényleg kialakulhat barátságból szerelem, ahogy telnek az évek, egyre kevesebb az esélye. Én eleve tudtam, hogy ezzel a sráccal (habár rendes volt, haver volt), az életben nem lesz köztünk semmi, mert nem tudok beleszeretni, teljesen mindegy, mit csinált volna. A végén már idegesített, hogy akármit is mondtam neki, ott reménykedett, szomorkodott, próbálkozott. Meg is szakadt még a barátságunk is. Mellesleg nemrég láttam egy közösségi oldalon, így évekkel később, egy helyes, aranyosnak tűnő menyasszonya van, tehát ő is tovább tudott lépni.


Tudom, szereted, most ő az egyetlen igazi, nem pasizol. Ne is pasizz! De szórakozz, ismerkedj, ne zárd ki az életet! Többet nem is mondok, mert felesleges az a tanács (pedig igaz és jogos), hogy felejtsd el, azt egyből úgysem lehet.

2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Imádom, amikor mindenki okoskodik, hogy majd a következő pasi... Sokszor írtam, NEM PASIZOK. (Nem kiabálok, kihangsúlyoztam.) Nem ez miatt nem, rossz tapasztalat miatt. És azért sem, mert fiatal vagyok hozzá (bár 16 vagyok). Megerőszakoltak. Azér kösz a válaszokat.
2012. nov. 20. 20:15
 15/15 A kérdező kommentje:
(OFF: Mikor és miért tették át szerelem, szex-be a kérdésem? Családi kapcsolatok között volt, és a régi felhasználóm azért csapták ki, mert 18 év alatt írtam ide...)
2012. nov. 20. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!