Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura helyzetben vagyok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzetben vagyok!?

Figyelt kérdés

van egy lány, elvileg csupán szexkapcsolat van közöttünk, de egyébként sokat beszélünk , inkább hasonlít már egy kapcsoltra, amit én nem szeretnél, állítása szerint ő sem (bár én nem így érzem).


jelenleg még rá lehet fogni, hogy barátok vagyunk, egy kis extrával, az egyik bibi az hogy a szüleinek azt mondta h a barátja vagyok, bár elvileg csak kicsúszott, sarokba szorították, nem tudott mit mondani stb.

A másik, hogy tervezünk egy utat külföldre ketten, ami tök jó, pár éve meg is álmodtam ezt:D én örülök neki, bírom is a fejét, biztos jó lesz, csak ez már megint olyan mintha több lenne köztünk.


Ez azért rossz, mert én tényleg nem szsertnék többet, viszont így barátként szívesen megyek vele, bár persze inkább foguk egy párra hasonlítani sztem:D, de arra a pár napra beleférne.



nem azért nem akarok komolyat mert nem tudnám vele elképzelni (bár szerintem ő így érzi, és ezért is mondja, hogy ő se akar komolyat, kvázi rajtam múlik, h mi lesz belőle), hanem azért mert nem érzem azt a pluszt, amikor együtt vagyunk(heti 1-2x) akkor teljesen jó minden, de megfogadtam, hogy csak olyannal jövök össze, akiért már egyből odáig vagyok.


Egyszerűbben fogalmazva, ő megfelelne nekem , de nem érzem, hogy lenne ő az igazi, így meg felesleges lenne belemenni.


A kérdés, hogy ez szerintetk mennyire fura/egészséges "kapcsolat"? ::D


2012. nov. 20. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha megdugod, de nem akarsz komolyat, ennek szerinted így alapból van bármi értelme is? Minek kúrogatod, ha nincs semmi plusz?
2012. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert az jó mindkettőnknek, és alapból így indult a kapcsolat, ő sem vágyott többre, de sztem ez önmagában nem fura.
2012. nov. 20. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mernék veled fogadni, hogy ő többet gondol és akar.


Csak nehogy egyszer meglepetés érjen... :)


26F

2012. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jól látom te azt hiszed hogy ebben a sztoriban te vagy a szerethető rosszfiú? Elárulom neked ez csak rád van hagyva és én meg épp az ellenkezöjében fogadok mint a ez elöző, 10 perc alatt tiplizik ha valaki izgalmasabb megjelenik az életében, addig jó vagy te is.

Helyedben még azt a kérdést is feltenném magamnak hogy nem csapom be magam, nem lehet hogy ezt a kapcsolatot igazából én akarom és nem a lány?

2012. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni:)

Szerintem ez a kapcsolat neked a fontos, csak nyugtatgatod magad. Egyszerűbb lenne tisztázni a helyzetet, ki kinek mennyire fontos...nem?

2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én nem akarok semmilyen rosszfiú lenni, de őszintén szólva nekem fontos nagyon is, és nem kifejezetten a szex miatt, arra találnék mást is ha akarok, számomra inkább az a fajta barát akivel törődni kell, meg aki velem is törődik, ez hiányzott már régóta

de részemről ennyi a kapcsolat.


ennek ellére én tleg úgy érzem, hogy csak rajtam állna a dlog h több legyen, persze lehet h hoppon maradok és nektek lesz igazatok:D de ha esetleg eltávolodnánk egymástól, akkor is inkább barátként hiányoza.


Pl egy ilyen kiruccanásra régóta vágyok, amit most megbeszéltünk, de egyszerűen nincs partner hozzá, se barátok, se haverok, se régebben bnőimmel se lehetett iylet, és ez nagyon tetszik, hogy ő egyből benne van:D


csak belegondolva fura ez a kapcsolat, akárhogyis van .

2012. nov. 20. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy a szerelem egy nagyon változó dolog. Az ember nem mindig érzi egyből azt, hogy hú meőrülök valakiért. Aztán hirtelen jön a villám a semmiből, hogy mégis. Aztán szép lassan ez átalakul egy telejsen más dologgá, ami szorosabb és erősebb a barátságnál, de már nincsenek kis pillangók az ember gyomrában. Az ember a párjára mint társra gondol, és olyan kapocs van köztük ami mindent összeköt. Gondolkozz el azon, miért nem próbálod meg vele komolyabban. Csak azért mert nem volt égzengés először? Hát szerintem ez elég gyenge kifogás..
2012. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem kifejezetten a szex miatt, arra találnék mást is ha akarok"


És akkor miért nem találsz? Te vagy az a férfi akinek 100 nője lehetne de csak egy van mert fontos neki a lelkivilág? Azt tudod hogy a mennyországban minden kihagyott nőt az életedböl az orrodra koppintanak? Szent Péter majd egy éven át üti az orrodat?


Ha olyan lenne ez a viszony ahogy állitod akkor ezt a kérdést nem is olvasnánk. Nem kattognál ezen, nem is lennének ilyen gondolataid és nem gondolkoznál a lány fejével is. Felmennél a lányhoz mikor kedved szottyan, megcsinálnád, kiennéd a hűtőjét, majd balra el a naplementébe.

Ehelyett itt kattogsz hogy mi van a lelkivilággal.


Én még mindig azt mondom mint az elöbb.

2012. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!