Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen fura helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen fura helyzetben? -Részletekért klikk-

Figyelt kérdés

Szeretek már lassan két éve egy szép fekete hajú lányt.Akkor tudta ezt meg,amikor először megdicsértem szépségét.Azóta utál engem.Nem kíván velem kettesben lenni.Ha összejönne egy véletlen találkozás az utcán ő elrohan.Évfolyamtársam volt,jövőre már más suliba fogunk járni.De egy faluban élünk.Ahányszor dicsérem,vagy tudtára adom,hogy milyen nagyon szeretem ő nagyon mérges lesz rám.Bát utálja,ha dicsérem,ő mindig csúfol.Ugyanolyat teszek,mint más vagy mondok,akkor "lemőőőőőőő"-zik,(tehát ilyen érdekes hangot ad ki felém).

És én úgy érzem szeretem annyira,hogy mást már az életbe ne tudjak szeretni.Hogy mennyire fura nem tudom,én még ezelőtt nem halttam ilyenről...


2009. aug. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az a csaj nyilván még nagyon gyerek. Neked meg el kéne felejteni mert ebből nem lehet semmi.
2009. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért akadhat ki rajta, mert nem érted meg, hogy ő nem szeret téged, hanem még folyamatosan bókolsz is neki... Bocsi, nem akarok bunkó lenni, de szerintem ez van a háttérben. Én iy éreztem már így, mármint volt egy pasi aki szerelmes volt belém, mondtam hogy nem érdekel, és amikor mondta hogy milyen szép vagyok stb. egyszerűen felment a pumpa, mert szeretem, hogy ha megmondom nyíltan hogy állunk, akkor ahhoz tartja magát.


Szerintem próbáld meg túltenni magad rajta és keress egy olyan lányt, aki képes viszontszeretni.

2009. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatalnak és éretlennek tűnsz még, hidd el fogsz még mást is szeretni az életben, de ezt csajt szerintem felejstd el!
2009. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem a csaj túléretlen..sztem nincs esélyed nála
2009. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: egy szerelmet csak egy másik mulaszthat el.
2009. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mért ne szerethetnék mást?Télleg,mért ne?Na,majd holnap keresek egy szőkét!
2009. aug. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!