Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, mintha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, mintha egy kicsit minden srácnak bejönnék?

Figyelt kérdés

Ha találkozok egy pasival, olyan érzésem van, mintha bejönnék neki függetlenül attól, hogy az illető 15, 25 vagy akár 35 éves. Mielőtt vki azt írná, hogy azért, mert egy egoista r*banc vagyok, tisztáznám, hogy nem. Nincs nagy egóm, sőt.. Jó alakom van, jó ízlésem, azt mondják, jól nézek ki, társasági ember vagyok.

16/L



2012. nov. 20. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Most erre konkrétanmilyen válaszokat vársz? Ahhoz hogy így érezz kell ego, különben azt gondolnád azért néznek úgy mert valami van az arcodon vagy hasonlók...
2012. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál velem:D:D Nekem kb 100ból 3-4 lány tetszik, szóval tuti nem jönnél be, minden sértő szándék nélkül mondom ezt. 24F
2012. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az érzések nem mindig fedik a valóságot,sokan azt érzik hogy mindenki megveti őket és undorodnak tőlük,na a te eseted szerencsésebb.


Ahhoz hogy biztosan kijelents ilyet jobban meg kell ismerkednetek és beszélgetés közben levenni mit gondol a másik.

2012. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor éreztem ezt fióként. Aztán valahogy mégis csak 23 évesen lett először barátnőm.
2012. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*fiúként
2012. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!