Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csípőnadrágból felül, leggings...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csípőnadrágból felül, leggingsből alul kilóg, illetve átlátszik a bugyim. Izgi? Inkább gáz? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
gáz
2012. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
vagy inkább ízléstelen
2012. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Összhatás kérdése. Ami az egyiknél izgi, a másiknál ciki. Képet!
2012. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 AndreaMariann ***** válasza:
100%

Nagyon cink.

Ha megmutatod,mi van a nadrág alatt,máris nem vagy olyan izgalmas.Meg úgy alapból.Miért kéne kilátszania a bugyinak?

2012. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 menta34 ***** válasza:
100%

Ez a "leggingsből alul" érdekelne.

HOOOOOOL? alul? az leér bokáig, ott lóg ki?:)

2012. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Thom12 ***** válasza:
100%

Nagyon izgi!

Van párod?

2012. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Közönséges. Mondjuk én jót szoktam mosolyogni az ilyen lányokon, főleg, ha meghallom tőlük azt a mondatot, hogy "a pasik csak azt akarják". Annyira szép, hogy némelyik komolyan annyira sötét, hogy ezen meglepődik, miután kb nyílt felhívást intéztek feléjük.

Leggingsből pedig úgy tud látszódni a bugyi, ha el van használódva az anyaga, és teljesen átlátszik fenék részen.

2012. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

hàt szerintem gàz:D

kicsit k*rvàs...nem aztmondom most h k*rva vagy de îgy a pasik azthiszik h egy szaj/ha vagy akit meglehetne azonnal dugni

meg mi értelme annak hogy mindenkinek meg mutatod mi van a nadràg alatt ? szerintem ùgy màr nem vagy egy pasinak izgatò mert szinte majdnem làtta màr a lényeget;)

17/L

2012. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

GÁZ! Alapból utálom mind a kettőt, mert a csípőnadrágból nekem folyton kivan a fenekem, amit utálok, másrészt meg főleg ilyen időben, nem hiányzik az, hogy megfázzon a vesém, harmadik: nem is áll jól. Aztán a Leggings.... hát eléggé szomorú, hogy sok tizenéves tényleg azt hiszi, hogy a leggings az egy nadrág. Igazából a leggingset hosszított pólóval, esetleg ruhával kéne hordani, mert nagyon kevés olyan van, ami alól nem látszik át a fehérnemű, meg úgy ámblokk az ember bőre. Egyszer láttam egy bicikliző csajt, tök csinos volt egyébként, és hátulról láttam, hogy a sztreccses anyagú leggings alól simán látszott a szívecskés bugyija. Egyik csoporttársam az egyetemen folyton leggingset hord és bevág neki elől a puncijánál. Ewww! Tessék már felfogni, hogy a leggings nem nadrág. Én még nem láttam olyan csajt, akin jól állt volna, mert aki lapos, azt kiadja, akin meg kis felesleg van, azt is kiadja. Ráadásul a vékonyabb anyagú leggingsek, ami olyan, mint egy vastagabb harisnya, folyton átlátszik, ha az anyag megnyúlik pl az ember combján. És szerintem ez k.vára nem szexi, sőőőt, kifejezetten közönséges. Ezek után egyébként azon sem kell csodálkozni, hogy a minden második pasi "csak azt akarja". Én se vennék komolyan egy csajt se, aki így öltözködik.

21L

2012. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a téli kedvenc, a csípő csőnadrág, amiből kilóg tanga hozzá pedig szőrmés kapucnis köldökig érő 'téli'kabát. Mindez -10 fokban...
2012. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!