Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány osztálytársatok órákon sokszor rátok néz, azt jelnek vennétek?

Figyelt kérdés
Vagy hogy tudnék közeledni a fiú felé? Kicsit félénk vagyok. Órákon sokszor összeakad a tekintetünk a fiúval, vagyis rengetegszer észreveszem, hogy engem néz, de én rögtön elkapom a tekintetem, mert elpirulok.. Szünetben sem nagyon szokott odajönni hozzám. Nem csak órán, hanem szünetben is néz ha távolabb vagyunk egymástól, meg hozzám mindig kedvesen szól. Most mit jelent, hogy állandóan engem néz az órákon? Megfigyeltem, és másra nem nagyon szokott nézni, inkább engem. Fél odajönni hozzám vagy nem is érdeklem?? De akkor miért néz mindig ilyen "álmodozós" tekintettel? Én mindig elkaptam a tekintetem, ha egymásra néztünk, de mostmár majd megpróbálom több másodpercig is nézni. Az nem lesz gáz, ha elpirulok?
2012. nov. 21. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el valahova :D
2012. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá. Lehet, hogy fél attól, hogy elutasítanád.
2012. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ketteske jól mondja.
2012. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem bejösz neki, a probléma csak az, h mindig elkapod a tekinteted, és ezt úgy veheti, h te inkább cikinek érzed ezt, és h nem érdekel téged. Viszont azt ajánlom, h menj oda hozzá, vagy "véletlenül" ütközz vele össze stb., mert ha mindketten félénkek vagyok, úgy elég kicsi az esély arra, h összejöjjetek :)
2012. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!