Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni péniszferdülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni péniszferdülés esetén? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy körülbelül 2 éve ferdült el a péniszem, és nem tudom pontosan hogy mit tegyek. Lehet, hogy a maszturbáláshoz van köze, nem tudom biztosan. Eléggé fiatal vagyok, és nem tudom mit tegyek. hogyan lehetne kiegyenesíteni a péniszemet?

Várnám urológusok, szakemberek válaszát is.


2012. nov. 21. 17:51
 1/3 anonim válasza:

A ferde pénisz még nem a világ vége...viszont ha komolyabb a ferdülés, akkor komolyabb bajod is lehet.


Ha csak kicsit ferde, akkor az nem jelenthet igazán gondot, viszont ha jobban, akkor nem árt orvoshoz menni.

Nem megijeszteni akarlak, de nagyobb mértékű ferdeség esetén lehetséges, hogy olyan hegesedés alakult ki, amely a pénisz barlangos testeinek falát érinti. Ilyenkor merevedéskor a pénisz maga felé görbül, akár derékszögnél nagyobb görbület is lehet benne.

Peyronie-betegség is kialakulhat, ez általában 20-80 éves kor között, de fiatal korban elég kicsi a valószínűsége.


Mennyire vagy fiatal?

2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használj kosmodisk-et. az segít :)
2012. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 évnél fiatalabb vagyok.
2012. nov. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!