Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme kiírni ide valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kiírni ide valamilyen problémáról szóló kérdését, ha úgyis csak beszólnak neki?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult velem és másokkal is, hogy kiírtunk ide egy kérdést és normális válasz helyett csak a beszólogatásokat kaptuk. Persze a képernyő előtt mindenki nagymenő.

Ez az oldal elvileg azért jött létre, hogy ha az embernek bármilyen problémája van, akkor itt választ kaphat rá.

Ehhez képest gyakran még teljesen jogos és értelmes kérdésekre is ez a reakció. Nem értem, mi9 ebben a jó.


2012. nov. 22. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én általában szívesen segítek, meghallgatom mások próblémáit, és a tapasztalom, tudásom, bölcsességem alapján válaszolok.:D
2012. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig mostanában mintha kevesebb lenne a trollkodás, mármint ahogy én látom. Mondjuk sok kérdésbe nem nézek be.
2012. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Örülök neki. Most vettem csak észre, hogy "az embernek" kimaradt a kérdésből, de úgyis érti mindenki.

Egy példát mondok, itt a Gyakori-n tilos nem tudni csajozni, mert aki nem képes rá, azt itt "kivégzik". Pedig rengeteg oka lehet és az illető éppen azért írta ki a kérdését, mert szeretne változtatni ezen.

2012. nov. 22. 00:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán az okokat a kérdezőknél kell keresni.

- Vannak akik szándékosan idióta kérdést tesznek fel, és jókat vigyorognak a kapott válaszokon. Ez is trollkodás.

- Van aki olyan kérdést tesz fel, amit előtte már ötszázmillióan, és egy idő után kicsit unalmas a "Pasimmal vásárolni voltam, lehetek terhes?" meg "Szerintetek jók a melleim" kérdések tömege.

2012. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom! :)

Van pl. egy kérdező, azt hiszem egy debreceni 22 éves srác, aki még szűz és legalább egy tucat kérdést tett már fel itt, hogy bejönne-e ő a 14-17 éves lányoknak.Egy másik srác pedig régen 65 % volt, ma már csak 59 %, ő kicsi és csúnya-elmondása szerint-és minden alkalommal tudatja, hogy a lányoknak a gazdag és jóképű fiúk kellenek.

Ez a kettő például már tényleg hülyeség, de ami engem illet, én már csak mosolygok rajtuk. :)

2012. nov. 22. 00:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nyilvános, internetes oldal. Nincs név, nincs arc, nincs felelősség. Ide mindenféle ember jár. Sajnos ilyen helyeken számítani kell arra, hogy lesznek gonoszkodó válaszok, sőt olyan is, hogy valaki "poénból" durván beszólogat.
2012. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos. Az egyik "kedvencem" pl. az, amikor valakinek már régóta nincs barátnője, erre "lelúzerozzák2. Pedig egyébként okos, művelt ember, hasznos munkát végez, el tudja látni önmagát és értékes tagja a társadalomnak. Csak éppen kevés a lehetősége az ismerkedésbe és gyakran a rossz emberekbe fut bele.

Ehhez képest van a másik véglet, a tizenéves "agyalapi mirigy", aki a többiekkel bandázik és mivel sok, hasonló szellemi színvonalú lánnyal találkozik, akik gátlástalanok, szabadon csajozik és szexel, amennyit akar. Eközben viszont még egy kakaót sem képes megfőzni és mindenben a szüleire van utalva.

A Gyakori ezen rovatának "szabályai" szerint az előbbi a lúzer, a második pedig a király arc, de azért jobban megnézve a dolgot mindenki tudja, mi az igazság.

2012. nov. 22. 00:53
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

egy értelmes normális ember nem kérdez ilyen tróger oldalon, sőt magától megtudja oldani az adott dolgot.


amúgy elmehetsz te is francba a hülye elméleti kérdéseddel mert kutyát nem érdekli mint ahogy a többit se

2012. nov. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

amúgy elmehetsz te is francba a hülye elméleti kérdéseddel mert kutyát nem érdekli mint ahogy a többit se


:D :D Na tessék, légy üdvözölve barátom!

2012. nov. 22. 01:25
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
kösziiiiiii
2012. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!