Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak manapság a szerény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak manapság a szerény, mosolygós, rendes fiatal (18-20 éves) fiúk?

Figyelt kérdés

Aki külsőre visszafogott, még annál is azt tapasztalom, hogy valamiért nagyon nagyra van magával, pl. csomó külsőre átlag, szürke egyetemista srác Adonisznak hiszi magát. A divatmajmok meg ugye tudjuk, hogy milyenek.

Hol vannak a "legjobb barát" típusú fiúk, akik a személyiségükkel hódítanak és nem képzelik magukat se művésznek, se hippinek, se David Beckham-nek? Az egyetem tele van ezekkel a fent említett típusokkal, még ha van egy visszafogottnak tűnő srác is, akkor is kiderül előbb-utóbb, hogy nagyon nagy az arca..


2012. nov. 22. 00:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés van :(
2012. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első és utolsó mondat szinte ugyanaz lett, mert azt hittem, még nem írtam le..:D
2012. nov. 22. 00:44
 3/40 anonim ***** válasza:
ezt mi is kérdezhetnénk pasik hogy hova tüntek a normális lányok azok akik belsőleg is normálisak és nem k.rvák? amugy jelen 19/F
2012. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

ebből lehetne csinálni női változatos kérdést is..


amit te keresel azok a nem annyira helyes kicsit visszahúzódóbb srácok. van belőlük nem 1 de lehet hogy kinézetre magasan van a mércéd talán?

2012. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Én kedves,hűséges lány vagyok.
2012. nov. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Szia, pont ma tettem fel ezt a kérdést. Persze nem kaptam mást, csak beszólogatásokat ego-s srácoktól. Milyen meglepő :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
No, 2012 végére ezt is megérjük, hogy valaki ilyet keres? :)
2012. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Alapvetően örülök a kérdésnek, de az, hogy valaki mosolygós és szerény sose volt elég... lehet pont azért van olyan nagy arca egyeseknek, mert azt hiszik a lányoknak ez tetszik. A legtöbb csaj nem tud anélkül szerelmes lenni, hogy ne mutatnád magad húúú de tökéletesnek.


18/F

2012. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
második vagyok van itt igazság a lányok elégé felteszik a mércét mert a vasalt hajú pasi az ász én egy nő kedvéért nem fogom megnöveszteni a hajam pláne nem kivasalni:) de osztom az utolsó véleményét végre valaki aki normális srácokra bukik:)
2012. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

"amit te keresel azok a nem annyira helyes kicsit visszahúzódóbb srácok"


Nem, én olyat keresek, aki nyitott, vidám, mosolygós, de mégis szerény. Ilyeneket csak a filmekben látni, vagy akiket nem érhetek el, pl. tánctanár, gyak.vezető stb:D

2012. nov. 22. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!