Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy normális, kedves, megértő, mosolygós, értelmes, szép, vonzó fiatal lányt találni a mai világban? 21F

Figyelt kérdés
Nem jó így egyedül. :(
2011. jún. 27. 21:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
42%
én azt hittem, találtam egyet, erre a ribanc feljelentett.
2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
17%
Ez így egyben sok, ilyen nincs
2011. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Leírnád eddig hol próbáltál meg ilyen lányokat felszedni ?

(kíváncsiság)

2011. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Vannak, legalábbis nem egy barátom és ismerősöm mondta már el rólam is. Az persze mellékes, hogy ők hagytak ott (volt akivel nem passzoltunk, fellángolás..stb).
2011. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Akkor a fele.
2011. jún. 27. 21:14
 6/39 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne!
2011. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Pedig vannak még komolyan, én csendesebb lány vagyok, jól tanulok, nem volt még barátom se, nem fényezem túl magam hidd el, és tudom milyen érzés az hogy egyedül vagy...de előbb vagy utóbb mindenki talál magának párt és az sem mindig igaz ha a visszhúzódóbb lányok csak macsó pasikat keresnek manapság, én biztos nem járnék nagy partyarcokkal, akik csaz teszik magukat. Ne csüggedj, ami késik nem múlik, Mozogj más körökben, beszélgess a lányokkal és előbb vagy utóbb találsz magadnak vkit én is így próbálkozom:)
2011. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Internet főleg, élőben meg láttam mik mennek szórakozóhelyeken, ott max ribik vannak, de még csak válaszolni sem szoktak a legtöbben, ami már alapból negatív.


Utcán szeretném végre megpróbálni, de nem merek csak úgy megszólítani senkit sem.

2011. jún. 27. 21:16
 9/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem én ilyen vagyok a barátommal. Azt hiszem sok lett a plázapics@.

Én barátnőként keresek ilyen embereket, de tényleg nagyon nehéz ilyen lányokat találni aki nem felvágós és akiben meglehet bízni.


17/L

2011. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15


Nem vagy te esetleg hajdú-bihari?

2011. jún. 27. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!