Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bejövök neki vagy mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy mi? Ezt egyáltalán nem értem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj ismerősöm, élőben tök rendes, ölelget, tök jól elbeszélgetünk,(ez lehet hogy csak nekem jel,de) harapdálja a száját. Ha viszont ráírok fb-n lekoptat, mindig talál egy kifogást , hogy ne kelljen beszélnünk. Eléggé kétszinű a csaj , a saját barátnői bevallása szerint is, olyan típusú, hogy ha nincs senki megvan veled, ha ott vannak a legjobb haverjai akkor meg le se sz*r.Ilyenkor mi van, bejövök neki, nem jövök be neki? Én teljesen összezavarodtam.
2012. nov. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerüen kideritheted, legközelebb mikor átölel megfogod a fenekét. Két variáció lehetséges vagy kapsz egy nagy pofont vagy ő is megfogja a tiédet.
2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nem haragszik, ha megfogom neki, sőt a melléért se, másoknak is engedi :)
2012. nov. 22. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd el feleségül, izgalmas életed lesz egy ilyen tűzes menyecske mellett.
2012. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves :D én 15
2012. nov. 22. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor itt arról van szó, hogy bejössz neki te és úgy általában sok más fiú is.
2012. nov. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!