Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diszkóban bejövök neki, amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkóban bejövök neki, amúgy meg nem? Ez hogy lehet? Vagy egyáltalán mit szeretne?

Figyelt kérdés
A nyáron sokat jártunk bulizni a barátnőimmel. Volt egy srác, akit látásból már előtte is ismertem, mert a közelünkben lakik. Sokszor láttam, a bulikban, hogy figyel. Egyszer mellette táncoltam, és elég nagy hely volt körülöttünk, csak velem szemben volt a barátnőm. A srác mögémjött, és éreztem, hogy nagyon közel van, szinte biztosra mondtam volna, hogy lesz valami. A barátnőm mondta, h a nyakamat(!?) nézte... Utána bejelöltem facen, de nem jelölt vissza. Véglis semmi nem történt. Következő buliban meg megint volt, hogy egymás mellett voltunk, de semmit nem csinált, csak egyszer mögém jött, és megfogta a derekam, a szemembe nézett és ment tovább. Azóta láttam a buszon, de semmi nem történt. Akkor most mi van? Bejöhetek neki? Vagy felejtsem el?
2012. nov. 19. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy volt benne vagy 2 liter bor,és azt se tudta kit keres,meg hogy hol van! Te valahonnan ismerős lehettél neki azért ment oda,de szerintem nem szeretne tőled semmit!


27/F

2012. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mocsok piás volt. Ilyenkor gyakran mindegy ki, csak legyen kivel kavarni, szexelni. De ezek szerint, mindig talált olyat, akivel inkább lefeküdt volna, mint veled.
2012. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira ismerem, hogy tudom róla, hogy nem egy olyan srác, aki buli után az ágyba viszi a csajokat...Szeret keverni, de határokon belül.
2012. nov. 19. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg fogalmad sincs, hogy kicsoda, és mi és mennyi van benne egy ilyen bulin. Taperol, aztán kész. Nem akar tőled semmit. Facebook-on meg ismerősöket vesz fel az ember, akikkel legalább beszélőviszonyban van, nem diszkótaper-viszonyban.
2012. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!