Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem elvesztem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elvesztem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elvesztem a világban. Lassan kezdek meghalni, kezdem elveszíteni saját lényemet. Volt egy legjobb barátnőm, ám ő nemegyszer átvert ráadásul mindig versenyezni akar velem (igen, még most is). Állandóan lemásol, ugyanúgy kezdett el öltözködni, ahogyan én, s mindig azt vágja a fejemhez, hogy ő mennyire szebb nálam stb.. Aztán új iskolába kerültem és új barátnőm lett , ám ő is elhagyott, de még azért jóban vagyunk. Legtöbbször azt érzem, hogy az árnyékában élek, egy senki vagyok. És felbosszant, hogy sajnáltatja magát, való igaz, hogy neki is fáj valami, de nem bírom, hogy mindig sajnáltatja magát előttem.

Mostanában azt vettem észre, hogy hazudik. Arról, hogy őt csúfolják meg mindennap kibeszélik. Teljesen egyedül érzem magamat. Az emberek apránként eltűnnek mellőlem. Emellett szerelmes vagyok/voltam. Eddig biztos voltam, hogy szerelmes vagyok ABBA a fiúba, de most már kezdek semmit sem érezni. Félek ,hogy egy semmi leszek. Mit kellene tennem? Nem akarom ,hogy odáig fajuljanak a dolgok ,hogy a halálom lesz majd a legjobb választás.


2012. nov. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gyanítom, hogy 18 alatt, de az 100000%, hogy 20 alatt.
2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15:)
2012. nov. 22. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:

keress valamit, ami örömöt okoz, legyen ez egy új hobbi akár, ahol új arcokat is megismerhetsz

még sokat fogtok változni, éppen ezért sokszor ezek a barátságok mulandóak, és csalódtok egymásban, idővel majd találsz olyat, akiben megbízhatsz

2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor a korod mindent megmagyaráz. Bocsáss meg azért, hogy ezt írom, de a problémáid egy felnőtt ember számára komolyan vehetetlenek.

HALÁL ilyen dolgok miatt? Mert vagy egy h*lye barátnőd, meg szerelmes vagy/voltál valakibe?! :D

Mindenki átmegy ezen a korszakon, de kérlek, ne süppedj ebbe bele, hanem tanulj önismeretet, emberismeretet, és problémakezelési készséget, mert ez fog előrevinni az életben. Erről szól a felnőtté válás. Később a mostaninál 1000x nehezebb problémákkal fogsz szembenézni, ez lebegjen mindig a szemed előtt!

Szerelem lesz még számtalan, barátkozni pedig csak olyannal szabad, aki megérdemli, az utadat pedig meg fogod találni, nem leszel semmivé!

Ennyi.

2012. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk te is hagyd abba önmagad sajnáltatását... keress olyan barátokat, akivel szívesen töltöd az időt és nem idegesít. Ne az alapján válassz, hogy jól néz ki, meg szívesen lemásolja az öltözködésed. A többiekkel meg ne foglalkozz. Eltűnnek mellőled az emberek? Aki eltűnik arra nincs szükséged. Ott se volt igazán.


A barátnődnek mond a szenébe, hogy nem tetszik ha hazudik, és kérdezd meg, hogy miért csinálja. Persze ne durván, hanem mondjuk ajánld fel, hogy ha vmi más gondja van akkor segítesz szívesen...


Állj ki a saját dolgaidért, véleményedért, és nem leszel semmi. Tudom nem egyszerű. De nem függhetsz örökké barátnők hülyeségétől ilyen szinten.


18/F

2012. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"HALÁL ilyen dolgok miatt? Mert vagy egy h*lye barátnőd, meg szerelmes vagy/voltál valakibe?! :D "

Nem fogom leírni az életemet ,de nem csak ez a gond. A második barátnőmet tiszteltem, ő volt a mindenem, szinte már a testvéremként tekintettem rá. Így nagyot ütött mikor azt mondta ,hogy ég veled. Összetörte a világomat apró szilánkokra. A szüleimmel is megromlott a kapcsolatom, mindketten félre léptek a szemem láttára, egy gyerek is a képbe került. Persze a testvéremet mindennél jobban szereti anyukám, már be is vallotta. Sajnos még együtt vannak anyuék,de anyagi okokból nem válhatnak el. De én már ezt nem bírom.

Ötödik válaszolónak pedig üzenem ,hogy én nem sajnáltatni jöttem magamat,csak elegem van és senkinek sem tudom elmondani:) tudtommal azért van ez az oldal ,hogy segítséget kérjünk.

Köszönöm mindenki válaszát.

2012. nov. 22. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, elmondani mindig jó.. segítséget is lehet kérni. De amint látod, nem tudunk segíteni, csak annyit tudunk mondani, hogy PRÓBÁLD JOBBAN! Nem adhatod fel az életed rendbe tételét 15 évesen.
2012. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nézd kérdező, amit a szüleid elcsesztek, te nem tudod helyre hozni, csakis alkalmazkodni tudsz, és elmodnani feléjük az igényeidet

nehéz időszak ez, egyrészt a zavaros dolgok miatt, másrészt a korod miatt, én azt gondolom, h 15 évesen sem könnyebb az élet, mint felnőtt korban, minden életkornak megvannak a maga problémái

a lényeg, h panaszkodd ki magad, aztán újult erővel vágj bele az életbe, ismerkedj, barátkozz, ha a családi élet nem a legjobb, akkor sokat jelenthet egy jó barátnő, de azért neked kell tenned, hogy legyen

2012. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény lány :S én nagyon tudom sajnálni az ilyeneket... sokat vert a Jóisten de majd lesz az élet még jobb is :) 15/F
2012. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!