Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátjába vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
Sok fiúnak tetszem, ill. tetszettem. Sajnos én olyan vagyok ,hogy nagyon megsajnálom őket ,hogy tetszem nekik. Így volt a legelső pasimnál ,hogy megsajnáltam, meg hát szinte könyörgött ,hogy járjak vele. Most meg van egy fiú aki teljesen belém zúgott és félek, ha találkozunk bevallja nekem, de a legjobb barátjába vagyok szerelmes..mit kellene tennem?.Ilyenkor mit csináljak? Most már eldöntöttem ,hogy nem fogok megint igent mondani senkinek, de tartok attól ,hogy nem lesz szívem nemet mondani neki ráadásul a legjobb barátjáért vagyok oda.
2012. nov. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted a legjobb barátja mikor fog egyáltalán lépni feléd, ha azt látja, hogy "szimpatizálsz" a haverjával? Meg kell tanulnod, hogy sosem azt nézed, mi jó a másiknak, hanem, hogy mi jó neked. Persze ezt nem szabad félreérteni, nem azt jelenti, hogy a másiknak ártasz. Nem mész bele olyanba, amiben nem szívesen mennél bele, abból jó nem sül ki.

Hol lesz ez a csávó egy, vagy két év múlva? Kit érdekel, lehet hogy soha többé nem találkozol vele pár éven belül. AKkor meg? Tanulj meg nemet mondani a saját érdekedben.

2012. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
valami hasonlo van velem is.flortolt velem egy srac,de nekem nem jott be nagyon,talalkoztunk es megismertem a haverjat,onnantol kezdve vele voltam,de nem tartott sokaig kb. 1 honapot,sok mindenben nem ertettunk eggyett.most nemreg megint taliztam az elsovel,es azota vele vagyok.kicsit furan jott ki a helyzet.ok ketten eggyutt berelnek lakast es idaig ugy taliztam a pasimmal hogy nem volt ott a masik,de a napokban mar nehez lesz ezt elkerulni.foleg hogyha bele gondolok mennyire odavoltam erte,nem tudom milyen lesz a reakciom,ill az ove
2012. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kicsit gázul hangzik... Soknak tetszem, szegénykéknek igent mondok már, hogy boldogok legyenek egy kicsit...

Hogy lehet sajnálatból összejönni valakivel? Annyit mondok neked, ha megszánod szegényt és összejössz vele holott neked más tetszik, akkor így jártál magadra vethetsz. Mit csinálj? Ne mondj igent neki és kész. Mi abban olyan borzasztó? Jobb minthogy hitegesd! Kezdeményezz a másik srácnál és legalább a barátja kiábrándul belőled és nem reménykedik feleslegesen.

2012. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!