Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl gyáva vagyok. Hogy változzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyáva vagyok. Hogy változzak?

Figyelt kérdés

Otthon a tükörben egy egész aranyos lányt látok és úgy érzem: "Igen! Most megmutatom ki is vagyok!!!" De amikor társaságban vagyok egyből csúnyànak, idiótának érzem magam. Ilyenkor elgyávulok, nem szólok.

Ugyanez a helyzet a srácokkal.. Amikor még nem látom, elhatározom, hogy rámosolygok (annyira gyáva vagyok hogy ez sem megy), de legalább elcsípem a pillantását. Viszont ha már csak 15 méterről megpillantom a kabátja csücskét, egyből inamba száll az összes bátorságom. Azt sem tudja, hogy létezem...


2012. nov. 22. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez annyira vicces:D:D:D:D:D Túlagyalod a dolgot:D Mosolyogj rá és kész, azért vagy "gyáva" mert ezen agyalsz:DD 24F
2012. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre találták ki a (kis mértékű) alkoholt.

Persze csak 18 éves korod után, addig gyűjtsd a bátorságod.

2012. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15 és 18 közé teszlek korilag.

Nos ez azért van, mert keresed az identitásod. Össze vagy zavarodva.


Jó hír: ez a korral jár.

2012. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlagyalom, de megnémulok, mert tudom, ha elrontom akkor nincs több lehetőségem. De most így esélyem se lenne
2012. nov. 22. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod, hogy ha elrontod akkor nincs több lehetőség...miért ne lenne? Annyi helyzetet vissza lehet még javítani:D 24F
2012. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg akarod mutatni, hogy ki is vagy valójában, de nem megy. Hogy miért? Mert azt akarod megmutatni, aki valójában nem vagy. Lehet, hogy előbb az önbizalmadat kellene rendberaknod, el kellene hinned azt, hogy nem vagy csúnya és idióta. Akkor nyilván nem bújnál a sarokba, mint egy kisegér, hanem egészséges éntudattal járkálnál.
2012. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:26


Ez nem igaz. Lehet épp tetszik neki a bénázásod vagy a vörösödésed.

2012. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem valószìnű. Nem szoktam én csak úgy tetszeni :D :/
2012. nov. 22. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

randizz velem, így hogy már láttam a kérdésed tudni fogom hogy a fapofa mögött érdeklődő mosoly lakozik :DDD

F19


(amúgy meg örülj hogy nem fiúnak születtél, nah ha úgy lennél ilyen egyedül pusztulnál meg :P)

2012. nov. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:10


vagy csak te nem tudsz róla!

2012. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!