Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát? Miért nem szeretek kezdeményezni az ágyban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapja együtt vagyunk és a kezdetektől mindig ő kezdeményezi a szexet, csak néha én, kb. ő 95% ban.

És szólt, hogy neki ez így nem jó, akarja, hogy én is kezdeményezzek, engem viszont az indít be ha ő teszi meg az első lépést, akkor érzem, hogy kíván, vonzó férfinak tart, viszont ha én kezdeményezek akkor ezt nem érzem, meg valahogy nincs is hozzá önbizalmam, nem szeretek kezdeményezni, pedig szerintem igaza van ebben, hogy nem jó ha csak ő kezdeményez és azon vagyok, hogy változtassak.

Hogyan változtassa, kezdeményezzek, hogy ne elégedetlenkedjen vele?Azt mondta, hogy nem érzi magát nőnek mellettem, ami engem nagyon bánt és változtatni szeretnék, pedig semmi gond nincs a szexben meg a kapcsolatban, de ő még is ezt mondta, mert hogy nem kezdeményezek az ágyban.


2012. nov. 23. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt magadban kell elrendezned. Egy nőnek tényleg fontos, hogy nőnek érezze magát. Azzal, hogy nem kezdeményezel azt fogja érezni, hogy nem kívánod. A női gondolkodás pedig nagyon bonyolult. Nem kívánod = nem kívánatos = nem szép = nem kellek már neki = nem szeret stb.

Én sem vagyok egy kezdeményező típus de mivel tudom, hogy neki ez fontos, időnként kezdeményezek. Még akkor is ha fáradt vagyok vagy nincs kedvem. A kezdeményezés csak néhány percig tart, utána már úgyis az más diktál. Az a néhány perc pedig megéri, hogy érezze: kell, szeretem.

2012. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sokszor megölelgetem a feleségem, megpuszilgatom az arcát, a nyakát. Megmarkolászom a hátsó fertályát, magamhoz szorítom, ha nem látnak a gyerekek, még a bugyijába is benyúlok, mert imádom markolászni. Ettől tűzbe jön ő is, és én is. Néha meg sem várjuk, hogy elcsendesedjenek a gyerekek, elvonulunk a hálószobába egy kis időre kettesben.


Vagy este fürdés után megmasszírozom a testét a láb ujja hegyétől a feje búbjáig.

A talp a belső comb, és a fenék masszírozása hozza tűzbe a legjobban. Közben puszilgatom a finom bőrét, amitől én is gerjedek. Különösen a combtő, a szeméremdombok környéke nagyon fincsi puha.


Esete nehezebben találjuk meg egymást, mert a kisebbik gyerekünk még igényli az esti mesét és, hogy valamelyikünk mellett aludjon el.

2012. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es, a feleséged szerencsés nő. :)

Az én párom is ilyen, mint a kérdező. Nem kezdeményez. Nekünk a kapcsolatunk is rá fog menni erre, attól tartok, mert ő nem csak tettekkel, szavakkal sem kezdeményez. Nekem meg hiányzik az udvarlás, a huncutság. Ez van, mi nők már csak ilyenek vagyunk, szeretjük, ha levadásznak minket.

2012. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, miért ne lenne az? Csak nem tartozik bele a "tömegbe".

Pedig muszáj lesz lépnie, ha tetszik, ha nem, mert bizony rámehet a kapcsolata, hiába szeretik egymást.


Én is olyasmi miatt hagytam el az előzőt, mert nem éreztem nőnek magam mellette...

2012. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szavakkal én is szoktam dicsérni meg kezdeményezni, masszírozni is, csak a szexet nem, de már azon is változtatni fogok.
2012. nov. 23. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed a bőre illatát, teste melegségét, az édes csókját, hallod a csilingelő hangját, tapintod a puha testét, ez mind nem elég, hogy keményedjen a dákód?
2012. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dehogynem, ki írt ilyet, hogy nem?
2012. nov. 25. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, csak így tovább. Ne legyél szégyellős.
2012. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!