Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csöndes lány létemre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csöndes lány létemre hogyan nyíljak meg a barátom előtt?

Figyelt kérdés
egy hete vagyunk együtt, ő beszédes, én kevésbé. És gyakran érzem úgy, hogy nem tudok miről beszélni, pedig nem vagyok egy üres egyéniség...
2012. nov. 23. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez majd idővel oldódik.

De azért igyekezz ne tőszavakkal válaszolni, és még ha hülye témát is hozol, de próbálkozz.

Én is csendes vagyok, de a barátommal az elejétől fogva szinte be sem áll a szám.:)

2012. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd segítek!

Üdv: Hasfelmetsző Jack.

2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem próbálj meg olyan programokat találni, amit szeretsz és ô is.. pl. biliárdozni, vagy moziba, állatkert.. ilyen alkalmak esetén elôbb megnyílsz, mert azt csinálod ami boldoggá tesz azzal akivel szívesen megosztanád ezt az élményt.. tuti hogy utána lesz mirôl beszélnetek. sok sikert!
2012. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is ugyanez volt. Kellett 4 hónap hogy feltudjak oldódni és ne üljek mindig csendben és olyan komolyan mikor a barátommal vagy vele és a baráti körével vagyok.
2012. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!