Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegeknél miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél miért nem lehet csak barátkozni a másikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves meleg srác vagyok,szimplán csak egy meleg havert szeretnék,aki normális,lehet vele beszélgetni,de ha keresgélek,észreveszem,hogy csak szex céljából írnak.

Melegek!

Nektek vannak olyan szintén meleg haverjaitok,aki nem akar tőletek semmit?



2012. nov. 9. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Gondolj a fiú-lány barátságra. A csinos lány barátaimat én is meghúznám. Sőt, még valahol a nem csinosakat is.
2012. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem,tök jó

akk ez van

2012. nov. 9. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Erről szól a világ: szex, szex, szex... :)
2012. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lány barátot keress, ismerettségi körben is működik. Ráadásul jobb is, mert a téma ugyanaz, de sose fordul majd elő, hogy ugyanazért a pasiért lesztek oda.
2012. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van biszex haverom, akivel sosem volt téma a szex köztünk. Mondjuk nem is én vagyok a zsánere :)
2012. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Helló,

szerintem simán működik a meleg-meleg barátság is. Nekem is és a páromnak is vannak meleg barátaink és ezek tényleg csak barátságok, soha nem fajul/fajult/fog fajulni szexbe a dolog. Úgyhogy működik a dolog, ne aggódj.


Ha gondolod, nyugodtan írj privátot.

22F meleg

2012. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem több meleg barátom is van, sőt olyan is van akit innen, gyakoriról ismerek...:) Nem akarunk egymástól szexet, inkább egymásnak segítünk szerezni valakit. Ha barátságnál több lenne köztünk, akkor az elrontaná azt ami eddig volt.
2012. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Béla211 ***** válasza:
Én azt hittem van ilyen meleg haverom. Mind addig amíg meg nem próbált orálisan kielégíteni.Na azóta megtartom 2 lépés távolságot.
2012. nov. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen meleg srácokat keresek! Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz én nem fogok kérni tőled semmi olyasmit.
2012. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

tényleg elég nyomulósak tudnak lenni a meleg fiúk. nekem van barátom és haverjaim is, akik csak haverok és jól megvagyok velük. ha akarsz írj :)

19/F

2012. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!