Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az mire jó nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az mire jó nektek amikor egy férfivel hónapokig beszéletk és találkoztok egyszer csak szó nélkül leléptek és se sms-re se hívásre se fb üzenetekre nem válaszoltok? 25/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosits! Ennek amugy sok oka lehet pl nem érdekelt komolyan a srác van más is a képben avagy csak barátnak tekint
2012. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát elég sok mindenre jó..

Így jelezzük hogy hüvelygombánk van...

2012. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen szituban,de gondolom mégsem jöttél be a csajnak valamiért,és a gyávább megoldást választotta.
2012. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet gondjai vannak..

nekem is volt olyan időszak az életemben amikor nagyon kivoltam és nem akartam senkivel beszélni egy ideig..

2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszerű. a csaj egy bunkó. és nem érdemes többet keresni. lehet nem voltál neki elég szimpatikus de inkább el tudom képzelni hogy csak arra ment hogy le tud e húzni és látta hogy nem ezért lelépett. és ezt onnan gondolom hogy egy normális lány megmondaná neked egy új találkozón hogy nem akar tőled semmit csak barátságot vagy még azt sem. nem telón vagy neten mert az személytelen ..legalább is én úgy gondolom. ha már valaki találkozik valakivel minimum annyit megérdemel hogy személyesen elmondja mit akar vagy mit nem. ne foglalkozz vele.. 23/L
2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 22:07


Ha nekem valaki nem jön be akkor nem beszélek vele hónapokig és nem találkozom vele és szexuális témákról meg végképpen nem beszélek vele,szóval itt valami más van a dologban.A többi amiket írtál az még igaz is lehet,esetleg egó fényezésre voltam jó....

2012. nov. 23. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is jártam ugyanígy, csak én lány vagyok. Találkozgattam egy sráccal hetekig, megbeszéltük hogy majd találkozunk, de ő egyszer csak eltűnt mint szürke szamár a ködben. Se sms, se üzenet. Később megtudtam hogy összejött egy másik csajjal. Szerintem a te esetedben is ez az ok, vagy valami ilyesmi.

22/L

2012. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam így sráccal, csak mi rendesen találkozgattunk, randizgattunk, aztán az egyik napról a másikra csak simán nem keresett, le se sz@rt.. na nekem ez a fura
2012. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztatok csak? Mert akkor lehet, hogy élőbe nem volt meg az összhang kettőtök között. Vagy újra bepróbálkozott a volt barátja. Vagy több projektje volt párhuzamosan, és nem te nyertél. Vagy megbántottad valamivel, amit észre sem vettél. Vagy büdös voltál, csak nem merte megmondani.
2012. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!