Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 és 30 év közötti hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 és 30 év közötti hölgyek! Így, tél felé közeledvén (amikor jellemzően egyre inkább ruhákba burkolózunk) mivel tudja megragadni a figyelmeteket, felkelteni az érdeklődéseteket az utcán egy számotokra ismeretlen férfi?

Figyelt kérdés

Mi az, amitől kívánatosnak, szexisnek találnátok? Egyáltalán, max. hány évesnek tűnő férfiakat szoktatok megnézni magatoknak?


Lehetőleg nem olyan válaszokat kérnék, hogy "attól, ha egy luxusautó vezetőüléséből látom kiszállni". :)


Köszi!


2012. nov. 24. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nem luxusautó, hanem versenyquad, szegecselt gumikkal a hóban :D
2012. nov. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért gondolod, hogy az urasági sofőrök felkeltik az érdeklődésünket?
2012. nov. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De kajánok vagytok :D
2012. nov. 24. 02:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha idétlen hajas sapka van a pasin,az rögtön megragadja a figyelmemet.
2012. nov. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem első körben azzal, amivel nyáron is. Ha jó pasi, és van koncepciója. Első körben összkép. Fej,kisugárzás, test. Ami belőle látszik. Ilyen részletek is mint kezek. A szétrágcsált sebes körömágyat például kifejezetten nem szeretem. Télen is fel lehet úgy öltözködni, hogy látszódjon az alkata. Nem kötelező magát belecsavarnia lepedőkbe. Ha az alakjának megfelelően öltözködik, akkor az alakját is meg az öltözékét is respektálom. Második körben azt is észreveszem, ha ugyan nem alakra, de jól öltözködik, csak ehhez hosszabb idő kell. pl tömegközlekedés. És az is számít, hogy milyen stílusban öltözködik. Szín terén respektálom, ha ismeri s színeit, és fel mer venni például diszkréten fényes anyagokat és kiegészítőket. A szőkék télen nagyon rosszul tudnak öltözködni, mert túl sötét árnyalatokat vesznek fel. Sötétkéket meg feketét, ami a szőkéknek nem jó. Egészségtelenül sápadtnak hatnak benne. Én 22 vagyok és 30-asokat szoktam megnézni főleg, de 20-50 között általában. Az ennél fiatalabb srácokat csak akkor, ha bennük valami kifejezetten vonzó.
2012. nov. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A magasság meg az arc télen is látszik, márpedig ezek a legfontosabbak a nőknek (a luxusautón kívül).
2012. nov. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arc, testalkat, öltözet, apró részletek pl kéz, cipő, ha ez harmóniában van akkor nyert ügye van.Általában a 28-40 közötti férfiakat baglyozom.
2012. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a 'minden nőnek luxusautó kell' hülyeséget... -_-


Amúgy szerintem, ahogy már előttem is elmondták, az alakhoz illő öltözködés nagyon fontos, jól legyenek összeválogatva, és stílusos legyen, mert az megragadja a figyelmet. Ezalatt nem feltétlenül a divatos dolgokat értem, kinek mi áll jól.


18/L

2012. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!