Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a párod múltjához nincs közöd?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt, hogy nincs közünk a párunk előző életéhez, hogy kivel volt, volt-e prosival stb...


Én vagyok ennyire hülye? Ugyanis azt gondolom, ha ezekről nem tudok, nem is kapcsolatban vagyunk. Hol az őszinteség, a bizalom?


És nem árt tudni azért tudni, kivel fekszünk össze.


Mit gondoltok, én gondolkodom túl konzervatívan? Ezek a kiírások engem felháborítanak.


24/N


2012. nov. 24. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt mondom, nekem simán mesélhet a párom a múltjáról (meg is tette amúgy). Ad róla némi képet, de sokkal beszédesebb az, hogy most, jelenleg hogyan áll hozzá a kérdéshez. Nekem leginkább ez számít.

A múlt az csak múlt, de én örülök, hogy elmesélte az életét a találkozásunkig. Viszont nem azért, hogy görcsösen támadható pontokat és hibát keressek benne, hanem hogy egy képet kapjak arról, milyen embernek indult, és milyenné vált azóta.

2012. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

Más dolog tudni és más dolog az alapján megítélni!


Az, hogy tudod h mondjuk volt 5 barátnője meg 4 szexuális kapcsolata scak szex, attól még nem kell elítélned, h na az tuti ilyen lesz velem is engem is kihasznál.


Nem ezt nem lehet tudni, van aki keresi az "igazit" aki mellett lesátorozik, csak nagyon nem könnyű olyan lányt találni.


Az a múlt mindig a múlt, "AZ AKKOR VOLT" szóval tudhatod ne ítélkezz az alapján!

2012. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem a támadási pontokról beszélek. Ha együtt élsz egy emberrel, esetleg közös életet terveztek, az a minimum, hogy ismeritek kölcsönösen egymás múltját, és elfogadjátok, ha tetszik, ha nem. Hol a bizalom akkor?
2012. nov. 24. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam támadási pontokról, mert vannak, akiket tényleg csak ezért érdekli a párja múltja és egy, számukra kedvezőtlen információnál rögtön lehúzzák a rolót, anélkül hogy meghallgatnák a körülményeket és az illető jelenlegi véleményét, hogy milyen tanulságot vont le az esetből, stb.

De igen, egyetértek abban, hogy ha van őszinteség és bizalom, akkor őszintén és bizalmasan elmondhatjuk a másiknak, milyen ember voltam és milyen tapasztalataim voltak az életben, mielőtt megismertem volna őt.

2012. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

Bizalom??? annak nem a múltban kell lennie, nem csak abban tündérkém! :) Hanem a jövőben is, későbbiekben, az nem csak arról szól.


Miért ha nem mondja el mi volt vele régen akkor kapcsolatba sem kezdesz vele??


És tévedsz nem kell mindent részletesen tudni!


Nem az a lényeg h mi volt, hanem ti ketten boldogok legyetek. ÉS ahhoz nem kell tudni h mi volt a múltban.

(Az már baj hogy az számít leginkább)

2012. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Mi köze a bizalomhoz, hogy előtte mi történt?

Abban bízzak, hogy nem fog elítélni, miket tettem előtte?

Úgyis az alapján fogod megítélni...főleg te, ha már ezzel kezded, hogy "nem árt tudni, kivel fekszünk össze".

Ha neked a múlt ennyire fontos, keress magadnak egy régészt.

2012. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

"Ha neked a múlt ennyire fontos, keress magadnak egy régészt." :D


Amúgy meg tényleg!

Semmi köze a bizalomhoz annak,hogy a múltban,mielőtt veled összejött volna,kivel,hogy feküdt le.

És ehhez szerintem tényleg baromira semmi közöd!

HA akar,akkor önszántából mesélhet neked róla,de egyáltalán nem kötelező!

2012. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abban viszont én is a többiekkel értek egyet, hogy annyit meséljen mindenki magáról, amennyit akar. Én biztosítom, hogy nem élek vissza az információkkal, úgyhogy mondhatja.
2012. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a múlt számít, hanem a jelen.Az hogy a párom előéletében mit csinált, vagy én mit tettem,nincs köze a jelenhez, ha kellőképpen megkapjuk egymástól azokat a dolgokat amire szükségünk van.Persze vannak emberek akik ez alapján itélnek s vannak határok is. Pl ha valaki előttem 10 évet a börtönben űlt, büntetett előéletű s nem fér bele az erkölcsi értékrendembe az ő múltja komolyabb tervezés esetén én is elgondolkodnék,mert egy bizonyos életkor után az emberek nem változnak.
2012. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
A múltja a személyisége szerves része,és én pl nem akarnék együtt lenni olyan férfival aki prostinál járt(fúj)vagy sok nője volt.
2012. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!