Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért küldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért küldött ilyeneket? Tegnap a fiú aki tetszik ezeketküldte nekem :


2012. nov. 24. 09:20
 1/9 Anonim smiley válasza:
A legtöbb fiúnak nem annyira lényegesek ezek a zenék, de ha romantikusabb, és másabb utalásai vannak még, akkor meglehet hogy tetszel nekí.:)
2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, annyit még hozzá tennék, hogy török.
2012. nov. 24. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kezdem...

Az első link azt jelenti: Hiába nézel ki baromi jól én akkor is csak egy tragaccsal járok.

A második: Voltam egyszer bulizni valahol külföldön, ott baromira bedrogoztak és mindefélét láttam. Többnyire színes csíkos embereket...

A harmadik: Mosolyogj mert rájöttem Törökországban voltam drogos. És azt haluztam meg tudom állítani az időt egy helikopterből... Aztán rájöttem, hogy mégsem. De mosolygom, hátha így bejövök neked.

A negyedik: Az egyetlen barátom egy ki.szott aranyhal, amit megeszek ha nem leszel velem. Ja és bejön a gyökér török zene (Igazából nem lehet zenének nevezni).


Nos ezek a számok ezt jelentik kedves kérdező...:)

2012. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat,ha most csalódást okozok, de szerintem ezeknek a zenéknek nincs üzenete.A fiúk nem szoktak ilyen "mögöttes" módon utalgatni .
2012. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3. köszi a fordítást,

hát most leesett az állam ....

4. köszi a válaszodat

2012. nov. 24. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad félrevezetni a fordítástól!

Ez csak azt jelentheti, hogy hiányzol neki!

Egy kicsit romantikus és szeretne veled is romantikázni, a maga módján. Ezt NEKED küldte, mert oda van érted!

2012. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma 11:50 Ez komoly ?=)♥
2012. nov. 24. 13:37
 8/9 anonim válasza:
Nekem is küldtek már arab jó zenéket és arra utalt ,hogy akart valamit tőlem, és nem hiába küldte neked ezeket a zenéket, szerintem ;)!
2013. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom ... December óta nem tartjuk a kapcsolatot :(
2013. máj. 7. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!