Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú hozzám ér, akk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú hozzám ér, akk megdermedek és kiráz a hideg. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fiúval kettesben voltam,tök romantikus volt a helyzet ,ráadásul nagyon tetszik is.Egyszer hátulról átkarolt és összekulcsolta a kezét a hasamon,és a fejét a vállamra tette.Aztán elkezdte puszilgatni az arcom.És annyira jó volt,de engem elkezdett rázni a hideg,meg ledermedek és nem tudok megmozdulni meg semmi.Zavarba is vagyok,meg annyira jól esik az a kis szeretet,h megbénulok,akkaratom ellenére.Mit csináljak ezzel?=S Fiúk.Szerintetek ez nagyon gáz?
2009. aug. 16. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem én örülnék is egy ilyen csajnak akinek ilyen jól esne ha szeretgetik...
2009. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem kell tenned semmit :) Az idő múlásával majd felengedsz egy fiú társaságában és nem fogsz ennyire zavarban lenni :) Meg az szerintem jó jel ha ilyen tüneteket produkálsz :)
2009. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó jel?:D Am köszi nektek a választ(=
2009. aug. 16. 23:41
 4/14 anonim ***** válasza:
szia...figyelj az ha ilyen törik rád amikor egy pasi hozzád ér az egyáltalán nem baj...sőt ha hozzám ér a barátom én is ilyen vagyok pedig nem ő az első:D...ha simogatnak és érzékeny helyen puszilgatnak abban a pillanatban belebizsereg minden porcikám...pl nagyon sok embernek ha a fülét vagy mögötte puszilgatják egyből libabőrös lesz...ez egyáltalán nem gáz..a barátom még szokott is ezzel játszani hogy puszilgat a fülem mögött és méri hogy mennyi időbe tellik míg libabőrös leszek(általában azonnal):D:D:D...sztem ez teljesen természetes szal nyugi nem te vagy az egyetlen az esetek 90%-ban ez van:)22/L
2009. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ez még mindig jobb,mint ha elpirulnál.

én nagyon sokáig így vtam h ha már rám mosolygott az aki bejött nekem.olyan vörös lettem mint egy rák

de most mióta van barátom ez vhogy elmúlt kb egy éve nincs pirulás :)

2009. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam pirulni,vagyis nem jellemző...

De ilyenkor meg sem tudok mozdulni,hozzá sem tudok érni,pedig szeretnék...de nem megy :S :D

2009. aug. 18. 17:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez természetes!

Az én barátnőmnek is ez volt először a reakciója :)

Kis helyes :P

Mikor matatta a haját és megcsókoltam azonnal abbahagyta és hozzám akart érni és eccer csak azt láttam hogy megáll mindennel csak csókol és nem csinál semmit :)

Nekem bejön az ilyen szerintem aranyos helyzet :)

2009. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Különlegesen szenzitív vagy,még nem tudod uralni ezt az érzést.De lassan ösztönösen ráérzel és csodálatos dolgok várnak rád!Valószínűleg az élet más terén is sokkal kifinomultabb az észlelésed,érzéked.Vigyázz rá ,hogy meg tudd őrizni mert ez sajna a gyerekkor végével kinövi az átlag ember.
2009. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alapjában ez nem rossz - csak arra vigyázz, hogy ha tényleg tetszik a fiú, akkor később adjál neki olyan reakciót is, amiből látja, hogy nem pl. utálatból merevedtél le.

Legrosszabb esetben mondd meg neki, mit érzel.

2009. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húúú nekem is ez a pirulás.... :'D De ez olyan kínos xD

régebben tetszett nekm egy fiú, és beszélt hozzám, akkor elpirultam, és ez nekem kínos volt... De rájöttem, hogy ő nem akar tőlem semmit, és inkább csak nem veszek róla tudomást, mert egyszer pofára ejtett, átvert :'(

2009. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!