Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek elemezzétek, a görbém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek elemezzétek, a görbém, nem értek hozzá. Clostys vagyok. Kb. olyan november 30-ra nem várom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a görbét nem linkelnéd be? ;)
2012. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

itt a görbém:)

2012. nov. 24. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit elszúrtad :(


Egyrészt az egész ciklus alatt kellett volna, másrészt közel azonos időben. Van három 8 órási mérés, az ébredés utáni? Csak mert magasabb, mint a többi...


Első ránézésre azt mondanám, 19-én volt peteérésed, de elég zavaró az a pár későbbi adat, illetve jó lenne teljes havit látni...


Plusz fontos adat lenne a méhnyak nyák és a méhszáj állapota is.


Egyelőre a hőd felment, és maradt, ez perpill jó jel, de nem telt el hozzá még annyi idő, hogy ebből bármilyen következtetést le lehessen vonni...


Mindenesetre én is voltam hasonló cipőben, sok sikert! és inkább ajánlom a gyermekvállalás/nevelés részben a teherbeesés témakört... itt sajnos elég sok a troll :D.


Plusz ott több emberrel találkozol, akinek hasonló problémája van, és gyakorlottabb a kérdésben.

2012. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen a 8 órási is ébredési hő.akkor nem mentem dolgozni:)az orvos mondta h elég innen kezdenem a mérés mert itt lesz érdekes,hogy ugye lesz e peteérés mert eddig nekem nem volt:(Kedden elfogy a duphastonom,elvileg utána nem kellene megjönnie..szóval azt mondod semmi esélyem?köszönöm a választ,rendes tőled hogy ennyit irtál?veled miujság?
2012. nov. 24. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy semmi esélyed... hanem csak azt, hogy laikusként hiányzik pár adat. Egy dokinak lehet elég, ha leeső hőt látja, de mivel volt pár magasabb érték, így nem tudhattam, ébredési, vagy nem... illetve mihez képest, és mennyit esett...

Valamint a peteérés utáni adatok biztatóak, de még csak pár nap telt el, és még eshet ezután a hő... tehát ne éld bele magad! Mindenesetre ahogy látom, csináltál ovutesztet, és az pozitív, tehát a Closty segített, volt peteérésed, és jókor is voltatok együtt.


Én régen voltam ilyen szituban, mondjuk annyiban volt más, hogy nálunk a férjemmel van gond, de mielőtt kiderült, én is méregettem, meg grafikonoztam... csak akkor még nem ilyen formában, hanem papíron :D


Végül nekünk több év próbálkozás, kezelések után lombikkal sikerült, a lányunk már 13 éves :).

2012. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És a Duphastont csak addig kell szedned, amíg nem jön meg?


Gondolom, a beágyazódást elősegítendő.... nekem a 16. hétig kellett szednem.

2012. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Közben rákerestem a betegtájékoztatóra...


Hormonpótló terápia:

Folyamatos nőinemihormon- (ösztrogén-) -pótlás mellett naponta 10 mg didrogeszteron a 28 napos ciklus 14 egymást követő napján (a 15. naptól a 28. napig).


Terméketlenség (infertilitas): naponta 10 mg didrogeszteron a ciklus 14. napjától 25. napjáig. A kezelést legalább hat egymást követő cikluson keresztül folytatni kell.


Kicsit más szitu, mint a miénk volt.

2012. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj hát nagyomn köszi!Gratulálok a kislányhoz:)igazából én nem vagyok rágörcsölve az esélytelenek nyugalmával indulok..annak örülök h látszik végre lett peteérés,hőt most mértem először,mert hát ugye ebből látszik h használt-e a closty..voltam ultrahangon,21mm tüszőt csinált.fogalmam sincs lehet h tovább kell szednem a duphaston ha nem jön meg..azt majd akkor mondja meg.egyenlőre keddig,és utána 2-4 napon belül jön a nemvárt...olyat is olvastan hogy van a luteális szakaszba hőleesés egy két napra az a beágyazódás kezdete?vagy marhaságot írnak?nekem amugy olyan 36.1-36.2 alaphőm volt mindig.
2012. nov. 24. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet az is, de nem feltétlenül...


Viszont ha az, akkor reggel egy 10-es érzékenységű teszt már kimutatja ;)


Vagy még egy variácó: alapos kézmosás után nyúlj fel, és óvatosan tapogasd ki a méhnyakat.


Ami kérdés: milyen magasan van (milyen könnyen éred el), a száj teljesen zárt, és kemény, vagy fel van puhulva...


Nem mondom meg előre, mit kellene tapasztalj, nehogy pszichésen befolyásoljalak... és odaképzelj valamit...

2012. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Te jo ég,de jo hogy ilyeneket tudsz..csak az a baj,h ilyet még nem csináltam,tehát fenetudja h azt "tapogatom"-e amit kell..minndegy este fürdéskor megpróbálom.bocsi h ilyen tapasztalatlan vagyok ebbe..biztos fogok érezni,amit kell,vagyis nem csinálhatom rosszul?
2012. nov. 24. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!