Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszállt a népszerűségtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszállt a népszerűségtől, vagy mitől lehet ez? Lassan már kínos vele végigmennem a folyosón.

Figyelt kérdés
Egy gimibe járok a barátommal,és az ő baráti társaságával. Ők négyen mindig is az "elit-körzetbe" tartoztak a suliban,tipikus menő,helyes,kosaras fiúk,akikkel mindenki jóba akar lenni,stb.stb.,és amióta összejöttem a barátommal,úgy ahogy én is 'közéjük tartozom'. A barátom mindig is tök normálisan kezelte azt,pl. hogy a gólyalányokból tömeghisztériát vált ki,meg ilyenek,tök kedvesek voltak a haverjaival mindenkivel,stb.,egy ideje viszont tökre megváltoztak mind a négyen,főleg a barátom,bunkó lett más emberekkel,akik nem tartoznak a baráti társaságába,mostanában iszonyat mocskosul beszél,ami nem volt rá soha jellemző,néha olyanokat mond egy tanárnak,hogy kis híján én is leszédülök a székről.(ez egyébként a többi haverjára is jellemző) Engem ez baromira zavar,de félek,hogy ha az orra alá dörgölöm ezeket,ki fog akadni,és szakít velem. Mit csináljak? Próbálok vele elnéző lenni,de nagyon magának való ember,és nem tudok szó nélkül elmenni olyan dolgok mellett,hogy simán elküld a p...ába egy visszahúzódó,gólya fiút,mert véletlenül nekiment a folyosón. Előre is köszönöm. 17/L
2012. nov. 24. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben már tutira szóltam volna neki. Ha emiatt szakít, nem is szeret igazán

18/L

2012. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Iskolai hiearchia... Esküszöm, mint a különböző állatfajoknál...


Domináns hímek, udvartartás, csápoló ribik, ellenségel, dögevők, magányos farkasok...


Van minden. Mondjuk én anno a haverokkal sosem foglalkoztam ilyen dolgokkal, órán elvoltunk, aztán szünet dumálgatás, nevetgélés, "jaj de jó lenne ha már hatodikóralenne" mondás meg ilyenek.


Az ilyen bőgőmajom "hűdecukimenőkosrascsávóhűdekirálycigarettázómenőpiásenergiaitaloskonzervcipősállatimenő" embereket már akkor sem kedveltem.

2012. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélje vele, mert szép lassan úgyis tönkretenné ez az egész a kapcsolatotokat. Egy párkapcsolatban ezeket a dolgokat meg kell tudnotok beszélni, ha ő erre nem megfelelően reagál, akkor nyilván éretlen egy kapcsolathoz.
2012. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A középsuliban én is bírtam az ilyen felvágós, ki ha én nem gyökereket. Nagyon könnyű volt lerombolni a tetves egójukat, így megtanulták hol van a helyük.

Egyébként a srác ezt még visszafogja kapni kamatostul. Csak addig keménykedhet, amíg gimibe jár, mert utána vége a jó világnak.

2012. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátod egy beképzelt bunkó paraszt. majd egyszer rájön, hogy a felnőtt nőknek már nem ez jön be
2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!