Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prosti? Ez, miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti? Ez, miért lehet?

Figyelt kérdés

Felmentem Magyarország legjobb és legnagyobb szexpartner kereső weboldalára. Ahol prostituált nők hirdetik magukat. A kereső opcióban feltűnt valami.


Márpedig az, hogy a lányok nagy részének kék szeme van! 383 Lánnyal! A barna szeműek ellenben 158-an vannak. A zöld és szürke szeműek természetesen kevesen vannak, mert azok jóval ritkábbak a népességben.


Ez, miért lehet? Mert, szerintem nem véletlen!



2012. nov. 24. 14:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Talán anyagiasabbak a kék szemű lányok?
2012. nov. 24. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Látom nem csak én vagyok ilyen "szemes" ember, aki ezeket figyeli.


Szerintem ennek az lehet az oka, hogy sajnos Magyarországon rengeteg a kékszemű ember, mi meg annyira nem sokan, sőt engem már le is cigányoztak egyszer emiatt.


Pesten pl. az szinte az összes "született" pestinek amolyan ocsmány seszínű - jobb szó híján "kéknek" nevezett szeme van - ami inkább amolyan se nem kék se nem zöld se nem szükre - én a jellegtelen szót használnám rá. Ebből van alegtöbb számomra ők az "átlagemberek" a legtöbbel nem is jövök ki túl jól. Aztán vannak a türkizek, égszínkékek... Ők már jobbak.


Bár sajna Hitler jó munkát végzett az agyakban - máig nagy a hype-ja a szőkéknek meg a kékszeműeknek. Sajnos.


De amúgy lehet benne valami. Simán.


Mondjuk az nem baj, ha a többségnek a "szűke-kékseműek" kellenek, mert nekem pont nem és így több az esély a saját kategóriámban, de ha a csajoknak is ez kell férfiben akkor mi lesz VEELEEEEEM?

2012. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
most ezzel arra akarsz utalni, hogy a kék szemű lányokból prosti lesz? :D am szerintem felénk már sok a kék szemű ember... [link]
2012. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az, hogy egyedül fogsz megdögleni

:-D

2012. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én amúgy sem szeretem a kék szemű lányokat. Csúnya is meg eddig mindegyik ribi volt. Ezek szerint nem volt véletlen hogy kialakult bennem ez az elhatárolódás. Kell a ráknak k* kék szemű vagy kék szemű k*.
2012. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes. egy kimutatás szerint sok férfibörtönben a kék szemű férfiak vannak a legtöbben. tényleg furcsa, de azért nem merném kijelenteni, hogy a szemszín összefügg a bűnöző hajlammal. nekem barna a szemem.:P
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ti hülyék vagytok :D Szemszín alapján kategorizáljátok az embert, s mocskosul le is hordjátok. Szép.
2012. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kék szemű lányok olyanok amilyenek... érzéketlenek!
2012. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyám mindig azzal jött, hogy kék szemű férfival ne kezdjek, mert agresszív. Nem tudom mennyi igazság van benne, sosem ismertem meg végül tartósan kék szemű embert.

Én meg született "pesti" vagyok és mély barna a szemem. :D

2012. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!