Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett egy prosti és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy prosti és én is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Belém szeretett egy prosti és én is ő beléje...nem tudom mit tegyek!Egymásban szerettünk nem tudom mit tehetnék,elég fura gondolat amikor bele gondolok hogy hogyna siemrkedtem meg vele és mit dolgozik.Azt mondta abba hagyná,de a tudat akkor is ott marad nem?
2012. szept. 23. 17:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A kérdést direkt ide írtam,mert felnőtt tapasztalt emberek véleményére vagyok kíváncsi!
2012. szept. 23. 17:50
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Hat tudod ez attol fugg milyen ember, elsosorban az a fontos, es csak aztan az hogy prosti.

En ismertem egy lanyt aki az volt es sok ferfit kihasznalt, beleszeretek, nekem ketto ilyen esetett meselt el, aztan szepen levette oket es egyszeruen eltunt.

2012. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ma 17:55


Azt mondod vér nem vállík vízzé?Ezt akartad kihozni belőle?

2012. szept. 23. 17:56
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Nézzétek meg együtt a Pretty Woman c. filmet. :)

Ez volt a vicc része.

Ha a felnőttre is kíváncsi vagy, akkor azt tudom mondani, hogy ha szeretsz valakit, akkor olyannak szereted, amilyen, a múltjával együtt. A múltat nem lehet megváltoztatni, csak eldöntheted, hogy elfogadod vagy nem fogadod el. Ha elfogadod, akkor nem hányhatod a szemére és nem pöröghetsz állandóan rajta, mert az nem elfogadás.

Gondold át, hogy meg tudod-e ezt tenni. Ha igen, akkor maradj vele és szeresd, ha nem, akkor meg kíméld meg magatokat a még nagyobb csalódástól.

2012. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem vagy p*nairigy semmi bajod, még a lovét is neked cipeli:-) Utazgattok, tervezgettek, kérj tőle egy kocsit is.
2012. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

igaz én lány vagyok, de ma már bele tudom magam képzelni a helyzetedben, mivel elég sok lett a férfi prosti is.

Először is, soha nem vennék ilyen szolgáltatások igénybe, vagyis, azért mégis nehéz belegondolom a te szitudba, mivel elég más ember lehetsz, mint én.

Másrészt, ha mégiscsak lenne ilyen téren tapasztalatom, azt hiszem, elvből nem tudnék beleszeretni, max azt gondolnám, igen mi vonzódunk egymáshoz, de az egész csak egy badarság, és a családom előtt soha nem lennék képes felvállalni. El se jutnék a szerelem gondolatáig.

DE HA MÉGIS!

Akkor is elvetném az egészet, mivel ilyen emberben nem tudnék megbízni, nem akarnék ilyen embertől gyerekeket, és ha akart volna, eddig más munkát is találhatott volna. Az értékrendjét összehasonlítva az enyémmel, elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is egy ilyen emberrel kössem össze az életem! Ahhoz én túl konzervatív és maradi vagyok. Ezek a dolgok lehet rád nem vonatkoznak. Ha mindennel együtt képes vagy vele élni, tedd azt. De már vagyok annyi idős, hogy ésszel gondolkozzak párkapcsolat ügyben, ne pedig a lábam közével, és ez ésszerűen átgondolva sehova sem vezet. DE, ne legyen igazam és éljetek boldogan, ahogyan meg van írva a nagykönyvben.

2012. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

b*zdmeg ha szeretitek egymást és abba is hagyná a pénzért való dugást, akkor mi a gond itt??


Én szerettem egy csajt aki erkölcsileg a prosti ellentéte is lehetne mégsem remélhetek semmit a dologból mivel ő nem szeret engem (mivel megbántottam többek között) ezért az egészből semmi lehet, de minden más, ha ugyanazt érzitek egymás iránt.


Melletted átalakulhat szerintem, beláthatja idővel, hogy mekkora baromságot csinált...

2012. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

és a prosti stricije hogy reagált arra, hogy az egyik pénzkereső leánya ott akarja hagyni a melóhelyét, és egy hétköznapi nő akar lenni?? Mert kétlem hogy 1-2 ökölcsapás nem hangzott el..

Önkéntesként dolgoztam egy újságíró mellett, aki a prostikkal készített interjút. Még ehhez is engedély kellett a striciktől (és némi kis zsé) z első amit megtudtunk, hogy farkastörvényük van.

Nem állhatnak ott ahol akarnak, szinte mindenkinek megvan a maga helye. Egyik nő sem dolgozik magányosan, védelem nélkül. A védelmet a strici adja..

2012. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem írj ennek a kérdezőnek privátot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Na erre a stricis részre én is kíváncsi lennék, írd majd meg légyszi hogy alakul a dolog. Nekem volt egy rég osztálytársam aki összejött egy sráccal. Totál szerelmes volt belé a lány az a féreg meg elkezdte futtatni. Nem olyan nagyba de elég tág ismerettségi köre volt a srácnak és ott. A csaj meg fiatal volt, nai, szerelmes és megtett mindent a csávónak. Azóta benőtt a feje lágya és semmi pénzért nem csinálná. Nem tudom ez a lány akiről írsz mennyi idős, de ha már úgymond felnőtt biztos nem kezdenék vele. Én pl. 27 vagyok kialakult egy erkölcsi normám és nekem nem férne bele. Nem is tartom normálisnak aki felnőtt fejjel ezt csinálja. Van annyi más munka, persze széttenni a lábat sokkal könnyebb...
2012. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!