Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Egy igen komoly plátói szerelemről van szó. A két évnyi vágyakozás, önmarcangolás, szenvedés következtében érzelmileg teljesen visszafejlődtem egy óvodás szintjére. Meglátok valakit, és legyen akármilyen jóképű, mindig hozzá kezdem el hasonlítgatni, pedig ő nem kifejezetten helyes, férfias gyerek, arcra és testre sem, csupán arról van szó, hogy rohadt nagy, pozitív kisugárzása van. Nem csak azok felé nem tudok nyitni, akik újak, de olyanok felé sem, akikért a fél vesém odaadtam volna azelőtt, hogy őt megismertem. Nem tudatosan zárkózom el, mindig adok esélyt a fiúknak, és van, akivel jól érzem magam, tetszik is, de valami sosem az igazi. Belsőleg is elkezdem összehasonlítani őket, az épp aktuális srác hiányosságait keresem, amik benne megvannak. Rengetegszer jártam már úgy, hogy vonzódni kezdtem valakihez, jó volt vele együtt lenni, beszélgetni, de szerelmes nem tudok lenni. Ha valamelyik megcsókolt, megölelt, mindig azt kívántam közben, bárcsak ő lenne az. Voltak barátaim ez idő alatt, viszonylag rövid kapcsolatok, hiszen csak hitegettem magam, hogy én szeretem őket vagy majd beléjük szeretek, de semmi. Hiába akartam, nem jött össze, hiszen ez nem így működik. Azt hittem, már nem szeretem, de most, hogy olyan srác közeledik felém, akiért 3-4 évvel ezelőtt mindent megtettem volna, és ez nem vált ki belőlem semmit, csak még nagyobb hiányt a másik felé, kezdek egyre jobban kételkedni, lehet, hogy még őt szeretem. Már két éve így megy ez, nincs nap, hogy ne jutna eszembe, vagy ne hallanám a hangját, ne látnám a mosolyát magam előtt, pedig az idei évben összesen háromszor találkoztunk. Kicsit félek, mert a közeljövőben elég sokat fogunk, talán még jobban összetörök, még jobban leamortizálódok érzelmileg. Mit tehetnék? Köszönöm!

21l


2012. nov. 24. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólván egy kiadós dugás kellene már neked, utána máshogy látnád ezt az egészet.
2012. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szexuális életemmel semmi probléma.
2012. nov. 24. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
hát pedig olykor elég sok köze van mindenhez a jó szexnek
2012. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom most eldönteni mi is a probléma.

Te nem akarsz vele lenni, vagy csak simán nem mondtad meg neki hogyan érzel ?

Elég bőven kifejtetted nekünk a problémát, viszont ez az egész csak töltelék, én az igazi problémára vagyok kíváncsi nem a körítésre.


egy ilyen problémánál ahol nem is tudod hogy foglald össze egy megoldás van hogy ne egy regény kerekedjen belőle és ezt kérem én most Tőled.

egy maximum 10 szavas mondatban próbáld összesűríteni a dolgokat 1 kérdés 1 válasz ez így működik és remélhetőleg többen is választ adnak majd ha nem egy egész regényt látnak a kérdésed alatt.


Várom válaszod üdv : Rumcájsz

2012. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azokkal a srácokkal, akikkel együtt voltam 2-3 hónapot, volt szex is, kimondottan jó. Azt hittem, ez majd előresegít abban, hogy szerelmes legyek, de nem.
2012. nov. 24. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg neki, mert 4 éve stabil párkapcsolatban él. Persze, hogy örömmel lennék vele, de sajnos nincs esély.
2012. nov. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!