Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál és milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál és milyen jeleket ad egy fiú, ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiről nem tudom eldönteni, hogy tetszem e neki, mert a közelemben van és rám néz, ha társaságban van, de ha egyedül akkor sosem szemezünk, mindig gyorsan elfordul ha esetleg ránézek. Ha ez a nem-szemezés dolog nem lenne, akkor egyértelműen tetszenék neki, de így?

Nem értem!



2012. nov. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem hogy a 15-16 évesek ilyen helyzetben miért nem a szüleiket kérdezik.

Mi vadidegenek nyilván jobb tanácsokkal tudunk ellátni, de ha már eljöttél erre az oldalra és kint van a kérdésed egye kutya válaszolok rá.

A szemezés a kapcsolatteremtés alapfeltétele két ember között.

Én amikor egyedül voltam a barátnőmmel nem "szemeztem vele" hanem csókolóztunk és elmondtam neki hogyan érzek iránta, lehet ő is erre készül de még nincs elég vér a pucájában hozzá.

Bátorítsd, adj pozitív jeleket neki futólag érintsd meg keresd a társaságát, de nem nyomulj mert azt utáljuk. :)


Remélem segítettem, : Rumcájsz

2012. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A szüleimmel nem vagyok olyan viszonyban, hogy megkérdezhessem tőlük, és az életkort sem találtad el.

Azért köszi.

Nagyon megköszönném, ha normális válaszokat kapnék mindenféle célozgatás nélkül.

2012. nov. 24. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2 :DDDDD


Komolyra fordítva a szót, keresi a társaságod, gyakran megérint, sokat néz rád (a te esetedben lehet, hogy félénkebb ezért fordul el. Szemed sarkából nézd meg, hogy figyel-e téged amikor azt hiszi, hogy nem látod. :D), folyton körülötted sündörög, kitágul a pupillája amikor rád néz, mosolyog.

2012. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk még köszönő viszonyban sem, csak feltűnt, hogy ha találkozunk rám néz, aztán gyorsan elfordult, és gyakran van a közelemben. Ugyanoda járunk suliba, és egyszer amikor este mindketten egy busszal mentünk haza, és amikor észrevett, felfelé nézett és úgy mosolygott, mintha azt akarná kifejezni, hogy "még most is összefutunk" de a pozitív értelemben. Meg inkább távolabbról szeret nézni. Igen, volt hogy egyszer vagy kétszer elkaptam a mosolyát, de úgy hogy épp megnevettették, és úgy nézett rám. Mert amúgy szemezni meg nem lehet vele, mert hamar elfordul.

Na mindegy a kérdést azért írtam ki, hogy ti is azt gondoljátok e vajon, hogy félénk a szemezéshez és bejövök neki, vagy ha nem szemezünk akkor a többi jel nem számít?

2012. nov. 24. 16:50
 6/6 anonim válasza:
meg leszel b szva!
2014. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!