Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudjam meg, h mit érzez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, h mit érzez, anélkül, h konkrétan rákérdeznék?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lánybarátom, sokat lógunk együtt, szinte majdnem minden nap.Rengeteget szórakozunk együtt, megyünk össze-vissza, sokat nevetünk, mindig piszkáljuk egymást stb.

Én azt hiszem, h kicsit többet érzek iránta, mint barátság.Hogy tudhatnám meg, h mit érez?Nem akarok rákérdezni.17\f vagyok, ő 19\L.Barátként tekint rám vagy lehet esélyem nála?Hogy tudhatom ezt meg?


2010. jún. 5. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
kérdezz meg egy mentalistát, pl uri gellert...MÚKODJ!!!
2010. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátnőitől kérdezősködj szerintem.
2010. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kb az első válaszlóval értek eggyet. És fiúk fiúk fiúk miért vagytok ilyen témában olyan félősek máskor meg nagyszájúak. Na minek akarod tudni, hogy szeret e ami valószínű ha nem akarsz hozzá oda menni ? AZT MONDTAD, HOGY JÁRTOK EGGYÜTT BULIZNI MEG ILYENEK VIDD EL ŐT VALAMI ROMANTIKUS HEJRE és ott mon el neki. Ismered a mondást : Aki mer az .... innentől te folytasd !! sok sikert !! :) majd mesélj, hogy hogy sikerült
2010. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és boccs a nagybetűért az véletlen volt
2010. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, h félős vagyok ilyen téren, sőt...elég magabiztos vagyok ebben a témában, de ő más.Vele nem úgy idnult a dolog, h "húú..tetszik...odamegyek, megismerem, felszedem"...a legtöbb lánynál így csinálom, de vele elég rég óta vagyunk barátok...meg neki több, mint fél éve barátja van...nem tudom...Szoktunk egymással flörtölni meg csipkedni egymást meg ilyenek...de nem tudom, h ezeket jelnek lehet e venni.
2010. jún. 5. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Tudod az egy dolog , hogy neki van barátja. Én azt javasolom, hogy várd meg míg szakítanak és addig adj neki jeleket, vagyis próbáld még jobban megkedveltetni vele magad. Ha nagyon megtetszel neki akkor még szakítani is fog vele, de várd meg míg szakítanak és utána csapj le !! :)
2010. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Böse ***** válasza:

Szerintem is hagyd békén amíg van barátja. Ha sikerülne is lecsapnod a barátja kezéről, mi garantálná hogy nem csapják le a tiedről? Szóval rosszul járnál te is, azon túl hogy óriási gerinctelenség.

Utána viszont egy arra alkalmas pillanatban kitálalhatsz neki ... szerintem.

2010. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nem kell szégyenlősködni :kerek-perec mondd meg neki h mit te hogy gondolod aztán ő úgyis mondja h ő hogy gondolja.nem kell kertelni:)
2010. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem szégyenlősködök (gyenge duma, de igaz), de oda a barátságunknak.Ez majdnem tuti.Már most sem a régi, de ettől csak rosszabb lehet.Inkább célozgatok rá, meg egyre jobban megkedveltetem magam.Egyszer biztos lesz egy olyan érzelmes pillanat, amikor majd (szokásomhoz híven) lágyan megcsókolom.Randikon (persze nem mindig, csak ha olyan a hölgyemény) általában így szoktam.Kipróbálom, hátha bejön.Ha nem, akk így jártam :(
2010. jún. 10. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod én is tetszek egy fiúnak odajött hozzám és nekem nem tetszik és mondtam legyünk barátok és komolyan gondoltam... menj oda!! SOK SIKERT majd mesélj !!

3. válaszoló

2010. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!