Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem egy ilyen fiúnál?

Figyelt kérdés

Egy olyan srác,akivel egyszer "beszélgettem" csak.Egy kávéházban ültem és leült mellém mert ott volt csak hely.

Ő beszélgetni akart velem,de én olyan zavarban voltam,hogy nem szóltam semmit a kérdéseire .Ő ezt tudomásul is vette,és mondta,hogy:"oké" !

Én fel keltem és elmentem a kávézótól...Nem értem az egészet,mivel nagyon szimpatikus srác..Sok jót hallottam róla,és így bánok vele...

Nekem volt barátom akkor...Már nincs, és itt jön a képbe ő ,mivel úgymond megvédett..

Verekedtek egyik esti kocsmai koncert után mivel a volt barátom kicsit spicces volt és erős durva szavakat vágott a fejemhez,sörrel leöntött még pluszba.

Ő odajött és kérdezte,hogy minden rendben?

A volt barátom,meg mondta h semmi közöd hozzá,húzzál innen ...Persze,nem ment és bevert az arcába egy nagyot.

A volt barátomnak mondtam,hogy ennyi volt, vége.

Meg akartam köszöni neki,de akkorra már elment.

Ma nem volt a kávéházban kérdeztem a pultost..

Szeretnék vele beszélgetni,és elmondani,hogy mit érzek...

De szerintem ez kölcsönös szimpátia,vagyis reménykedek benne..Belevágjak?

18/l


2012. nov. 24. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem igen. :)
2012. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Jól tetted hogy kiléptél az előző kapcsolatodból.Eleve csúnyán bánt veled és erre figyelt fel a másik pasi. Nem lett volna kötelessége megvédeni téged,de mégis csak megtette.

Ha valóban érdekel vagy beszélgetni akarsz vele akkor keresd meg a neten és hagyj neki üzenetet. Arra mindenképpen válaszolni fog, onnantól kezdve ti alakítjátok a beszélgetést. Lassú víz partot mos alapon bármi lehet.

2012. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,a netes üzenet az nem lenne jó,szerintem alapból ismerősnek sincs meg.

Meg szerintem az olyan komolytalan dolog.

Mindent elszúrok..Egyszer majd csak összefutok a kávéházban vele.

2012. nov. 24. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen már késő!
2012. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt,hogy érted???


Ő nem fog lépni,mert múltkor úgy faképnél hagytam...


A pultossal fogok egyeztetni,hogy majd hívjon fel,ha ő ott lesz...És addig tartsa ott.

2012. nov. 24. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy addig ne legyen a fiúnak más..
2012. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,az lehet mert elég megnyerő a kisugárzása és a jóképű és ami tetszett benne,hogy olyan "igénytelen"-nűl áll a dolgokhoz...A beszédében is van valami különleges...


És ez nagyon sokaknak tetszik!

2012. nov. 24. 17:47
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy neten keresztül személytelen a dolog de első lépésnek megteszi és ha utána össze futtok, vagy találkoztok akkor max még egyszer megtudod neki köszönni hogy segített.
2012. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!