Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha így bánok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha így bánok a sráccal?

Figyelt kérdés
Nagyon bejövök egy srácnak de ő nekem nem tetszik ezért azt hazudtam neki hogy van barátom, és néha meg is említem a nem létező barátomat. Gáz ha emellett még tőle szoktam segítséget kérni ha valami problémám van? Segít nekem mindig mert nagyon tetszem neki.
2012. nov. 24. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten kihazsnálod. Nem szép dolog. Miért nem vagy öszinte vele??
2012. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kihasználod! igen csúnya dolog!

gonosz kislány vagy!

2012. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen baj. ne játssz vele. mond meg neki hogy mi a helyzet. fordított helyzetben te sem örülnél neki.
2012. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Undorító viselkedés. Kezd el felnőni, és mondd meg neki az igazat.
2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köcsög egy dolog, de többnyire minden lány eljátssza ezt ha teheti.
2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kati1994 válasza:
igen gáz, ne használd ki a srácot, vagy mond meg neki hogy egy okádéknak tartod de lehettek haverok és ha szeretne segíthet.
2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gerincesség általában a legjobb megoldás. Szegény srác azt hiszi, hogy ha most nincs is esélye, de később talán lesz, ezért teper. Jobban tennéd, ha megmondanád neki az igazságot, bár kétségtelen, hogy az fájna neki, és valószínűleg haragudna rád, amiért eddig hazudtál neki. Szimplán barátságból/haverságból is lehet segíteni, de akkor mindkét fél tudomásul veszi, hogy ez van, és nem lehet több. Szerencsétlen srác jó pontot akar szerezni nálad, te meg visszaélsz ezzel a szituációval.
2012. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ktk312 ***** válasza:
Szinte minden lány ezt mondja :) Egyébként azt se mondanám, h hú de nagy k*csög vagy, mert van bűntudatod nem úgy, mint egyeseknek
2012. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Személyesen kérj tőle bocsánatot!
2012. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetves szűzk*rva vagy. De nem aggódom, mert az ilyen retkek mindig kifognak egy agresszív, tahó állatot, aki ott alázza meg és használja ki őket, ahol csak lehet.
2012. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!