Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 éves lány összejöhetne egy 21 éves sráccal, úgy hogy a lány még nem akarja elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
a fiú azt mondta ,hogy ugy se tudnánk megállni.. de én megtudnám és ezért is félek vele össze jönni.

2012. nov. 3. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem téged dug meg,akkor majd mást,és utána téged is...
2012. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, könyörgöm, miért kell a huszonéves srácokat egy gonosz, szívtelen dugógépnek nézni? Minden ilye jellegű kérdésnél csak támadjátok a srácokat. Ugyan már, egy 15 éves kis taknyos tán nem a dugásra hajt? Dehogynem, még inkább tombolnnak benne a hormonok, egy felnőtt fiatal srác meg már kiélte magát és tud várni, jobban is tiszteli a barátnőjét és normális kapcsolatot is jobban fent tud tartani, mint egy éretlen kisfiú.
2012. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért tartják furának, mert a legtöbb ember számára felfoghatatlan, hogy egy érett felnőtt 20-on éves mit akarhat egy éretlen gyerektől. Nagyon szép dolog, hogy tiszteli, meg tud várni, ettől függetlenül ott valami defekt van.
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A huszonéves srácok valóban szívtelen dugógépek, wehhhhehe :-)
2012. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
21 évesen melyik az a pasi,aki kiélte magát????Mert ha 30 évesre mondod ezt,akkor oké...de 21 évesre?!?!?!?!A másik meg:egy 21 éves,ha komoly kapcsolatot akar,nem egy 14 évessel fog összeállni...1. nem hiányzik neki a szülői feljelentés,2.a 14 évesek még nem állnak készen agyilag egy komoly kapcsolatra.Amelyik 21 éves,meg komoly kapcsolatot vár egy 14 évestől,az valószínűleg szellemileg elmaradott...És a pasi ráadásul már mondta neki,hogy úgysem tudják megállni,akkor szerinted mire hajt????!!!
2012. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
egy 21 éves srác komoly kapcsolatot biztos nem akarhat egy 14 éves lánytól vagy ott akkor a srác annyira nagyon gyerekes. És ne mondjátok, hogy ilyen-olyan érett 14 éves, addig szerintem nem lehet érett míg mindent megoldanak a szülők vagy a gyám (ha sajnálatos okból nincs szülő) szóval lehet normális gondolkodású és megfontolt egy 14 éves meg viselkedhet felnőttesen, de nem lehet annyira érett és reális. Ugyan akkor egy 2x éves is lehet éretlen nagyon is.
2012. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
én pl lassan 21 vagyok és járnék 14 éves lánnyal és nem kéne szex ráérne bőven 3 évet is vagy amikor a lány majd akarni fogja :) és ki se éltem még magam, mivel szűz vagyok és csak 2 rövid kapcsolatom volt :D amúgy csúnya se vagyok :D
2012. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok szóval majdnem annyi,mint a pasijelölt.Én tuti nem jönnék össze egy 14 éves szűzzel,főleg ha nem akar szexelni sem még...Szerintem nem lenne értelme.CSak akkor menj bele,ha hajlandó vagy el köszönni a szüzességtől.
2012. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

És még én gondoltam magamat hülyének, hogy 17 éves fejemmel egy 21 éves srác tetszett meg...(nem is lett belőle semmi, én miattam)


Szerintem semmiképp se menj bele egy ilyen kapcsolatba...A mi esetünkben szó sem volt arról, hogy a srác lenyomott volna olyan dumát, hogy "Úgysem tudjuk megállni"...de mégis valahogy az erkölcsöm azt mondta, hogy életünk más korszakát éljük, nem lenen ez így jó...


Elrettentő pl-nak gondolj abba bele, hogy köztetek 7 év különbség van...Vagyis míg te éppen megszülettél a "párod" már vígan ette a reggelijét a suli első osztályában....Később pedig mikor te elsős lettél, ő már a nyolcadikat járta...elég bizarr szerintem:)


De ha nem is az éveket nézed, annyira más korszakot éltek meg...Mindkettőtöknek más az értékrendje...


Bocsi, de ha te elgondolkozol (főleg egy ilyen kijelentés után) ezen a kapcsolaton, akkor magadnak is bevallhatod, hogy nem vagy elég érett...


Lehet, hogy azt hiszed, majd megtudod állni, de úgy is elcsábít, ha nem rosszabb...és most nem akarok pesszimistán hozzáállni a dolgokhoz, de ebből szerintem nem sülhet ki semmi jó...


Biztosan találkozol te még majd egy korodbelivel...sok időd van még:)


Szerintem válassz, melyiktől búcsúzol..a sráctól, vagy a szüzességedtől...


Gondold meg!:-)

17/L

2012. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én 14 évesen jöttem össze a fiúmmal, aki 19 volt. Egy hónapja szakítottam vele egyik percről a másikra,

Azért nagyon szerettem, vagy most is szeretem.

16/L

2012. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!