Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki nagyon sok lánynak tetszik.Nekem sose tetszett de mindig nagyon jófej volt és ezért régen nagyon jó barátok voltunk . De összevesztünk mert szerinte nincs fiú és lány között barátság. Azóta nem voltunk annyira jobba ,de most ésszre vettem ,hogy figyel ilyen aranyos nézzéssel. Meg segít mindneben , ha elhagyom valamilyen cuccomat mindig szaldva hozza utánam. Mindig rendes velem , csak az a baj ,hogy lehet hogy nekem is tetszik ,de nem akarok olyan lenni mint a többi lány. A lányok szünetben köré gyűlnek és nyomulnak rá. Én ilyet sose csinálok .Hogy hívhatnám fel a figyelmét magamra? Tetszek neki?

2012. nov. 24. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN már most meg mondom h talán igen.
2012. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ,hogy nem tudom ,hogy most mit csináljak. Mert nem akarok nyomulni rá mint a többiek . De szeretném ,hogy lássa ,hogy én is bírom őt.
2012. nov. 24. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá..amikor megint utánnad hoz valamit, köszönd meg és mosolyogj. légy vele jófej, de ne állj be a sorba a töbii csaj közé:)
2012. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!