Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szememmel tudnék hódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szememmel tudnék hódítani?

Figyelt kérdés

Egyik szemem kék a másik meg zöld.

Sokaknak bejön,de sokaknak nem,mert a kék szemem elég rikító !

lányok nektek akadály? Esetleg taszító ez a természetellenesség?

Most kialakulóban van egy lánnyal és állandóan a szememet nézi,szerintem tart tőle..

Szeretem,és majd be is vallom neki egy tea vagy kávé mellett!

18F


2012. nov. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a szemeddel nem
2012. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy általánosságban gondoltam,azt tudom,hogy kevés.

Csak,hogy előny? Akkor úgy kérdezzem.

2012. nov. 24. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon emberfüggő...nekem a kis vuk Alexa is eszembe jutott :D

Na de komolyra fordítva....nekem tetszene, de persze neked most az a fontos hogy a lány mit szól hozzá....szerintem hozd szóba valahogy mit tudom én, pl hog felemás vagy....vagy mond nei hogy ez a szexepiled.....


Tudod van az hogy a másik arcán van ey pattanás, és biztos vagy benne hogy tudja de valahogy feszít belülről, és muszáj ki mondani hogy itt itt ....itt van neked egy pattanás...és akkor úgy jobb les.z..

persze a szem sokkal szebb és gusztusosabb ha szóbahozod és mosolyogtok a dolgon egyet akkor biztos megenyhül

2012. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen tekintettel hódolok:

[link]

2012. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!