Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem csak lefektetni akarnak a srácok, és semmi többet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, eléggé visszahúzódó, de amúgy tudok én aranyos lenni, ha megismernek. Nem vagyok egy buta csaj sem, talán az se merész ha okosnak mondom magam. Nincs túl sok önbizalmam... Sosem gondoltam volna ezelőtt, hogy bárkinek kellenék. Aztán hirtelen fordult a kocka. Nyáron összejöttem az első barátommal, akit nagyon szerettem, és óriási fájdalmat okozott, mert kidobott, mivel nem akartam vele lefeküdni. Rengeteget hibáztattam magam miatta, még sokszor ma is előfordul, hogy sírok. A barátnőmnek ebből elege lett, és elvitt egy koncertre. A zenekar egyik tagja az ő volt barátja, aki szintén azért dobta barátnőmet, mert ő nem feküdt le vele. Egész este engem nézett a srác, odaült mellém, mikor egyedül voltam, pedig kismillió lány volt ott még rajtam kívül, vett nekem inni, félrehívott... Szóval szerintem valahogy flörtölt, de persze lehet, hogy nem. Na most ő is csak ágyba akar engem vinni? Miért? Nem vagyok egy ribanc, egyáltalán nem nézik ki ribancnak. Tök normálisan viselkedtem. És nem csak ő, általában ha fiú akar tőlem valamit, az nem kapcsolat, hanem egy egyéjszakás kaland. De miért?


2012. nov. 24. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
mert tőled is elvárják azt, amit mástól megkaptak. sajnos...
2012. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy zenésztől sokat ne várj.A másik meg az,hogy a barátnőd marhára örülne ha az exével kavarnál.Vagy rossz pasikat fogsz ki,vagy valamiért ezt sugárzod magadból.
2012. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor odajött hozzám, fogalmam sem volt róla, hogy ő a barátnőm exe :/
2012. nov. 24. 22:15
 4/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az ilyen lányokat "jó megrontani".
2012. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hanariko ***** válasza:
ha nem vagy ribancos, akkor én általában rossz indulatú pletykákra szoktam gyanakodni. Nincs pár ellenszenves ismerősőd, akik előszeretettél keltenék a rosszhíredet? Esetleg az exed, akivel nem feküdtél le?
2012. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én exem társasága, meg ez a társaság nem ismerik egymást, egyedül a barátnőm a kapocs, ő meg nem pletykál rólam.
2012. nov. 24. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
nem úgy hívják hogy Lego?:DD nade ha zenész felejtsd el, nem normálisak, és azt gondolják bárkit megkaphatnak. persze vannak kivételek biztosan, de többségben hülyék. amúgy a kérdésre válaszolva, mostanában ez a divat, hogy csak megfektetni akarják a csajokat, de biztos találsz majd normális fiút, csak egyre nehezebb ebben a világban már.
2012. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:24-es. Mostanában ez a divat? Á 10, 20, 30, 40, stb évvel ezelőtt is ugyan úgy ezt akarták, tették a pasik.:)))
2012. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most odamegy hozzád egy pasi, flörtöl stb, egész életben azon fogsz rágódni hogy úristen mivan ha csak arra kellek neki?! előbb utóbb megtörténik a dolog. ha tetszik neked a srác, miért ne. ha meg nem, akkor lekoptatod ennyi.


ja és mivel a barátnőd exe, nagyon gyorsan felejtsd el, mert a barátnődnek rosszul esik, még ha nem is mutatja.

2012. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!