Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy pár napos/órás ismeretség után beleszerettél valakibe?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak tetszett vagy kívántad, hanem beleszerettél.
2009. aug. 17. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem. Siófokon találkoztam vele, ritka szép volt, de nem én kellek neki a jelek szerint. Beütött a peches indián :S
2009. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen volt.
2009. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.. pár óra után már ezt éreztem...
2009. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
volt.. pár együtt töltött nap után. életem egyik legszebb 3 napja volt :)
2009. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ismertük egymást, bejelöltem vipen és az első üzije után tudtam hogy én még sokat fogok nevetni és sírni miatta...

2éve vagyunk együtt és ugyanúgy szeretjük egymást,nem mindig hibátlan de megoldjuk és megint minden szép és jó

2009. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen..3 nap alatt.. azóta is szeretem.. ennek már 5 hónapja :((((((((
2009. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is volt de ahogy észre vettem ő is kiszurt magának ez volt a szerelem első látásra :) ma fogok vele randizni :)
2009. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!