Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy beleszerettél egy olyan személybe, akit csak álmodban láttál?

Figyelt kérdés
Álmodtam este egy csajjal, nem ismerem, csak az agyam hozta létre, és b@szki, hiányzik :D Amolyan ideálnak hozta létre az agyam.
2010. jún. 6. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
velem csak olyan volt, hogy egy tök átlagos sráccal álmodtam a suliból, és az álmom után valamiért megtetszett. Persze nem lett belőle semmi,csak erről eszembe jutott:) mellesleg szerintem valahol láttál egy szép csajt, és a tudatalattid rá emlékezett, legalább is megpróbálta felidézni, vagy csakúgy elképzeltél 1 szép lányt:)
2010. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen :D ra' ke't he'tre ma'r meg is ismertem :D utana 1 honappal mar jartam is vele :P iden 7. eve :D soksikert
2010. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Borban sült disznókaraj kaukázisu vegyeskörettel:D Amúgy nekem is volt már ilyen, de sosem sikerül ugyanazt álmodni:(
2010. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
é egyszer olyat álmodtam hogy a buszon kis fodros szoknyába volt egy csaj,ott a buszon meg akartam dugni de egyszerüen nem tudtam betenni,nem tudom mér,nos reggel mondanom se kell álló vággyal ébredtem,hiányzott a sex,bár megoldottam a hibát,kivertem...
2010. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok az Egyesült Szellemifogyatékosok Állami Szervezetéből érkeztek?


Válaszolva a kérdésedre, kedves: nem, ilyen még nem volt. De olyn már volt, hogy álmodtam egy számomra közömbös férfival és olyat álmodtam vele, hogy arra ébredtem, hogy szeretem, legalábbis vonzódom hozzá erősen.

2010. jún. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy feltesz egy gyökér egy ilyen kérdést:)
2010. jún. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, és ő lett a feleségem, sajnos csak álmomban találkozhatunk.....megyek is meglátogatom azt hiszem.....
2010. jún. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma megint vele álmodtam :D

Ugyanazzal.

És tudom, hogy nem létezik, nem ismerek ilyen lányt.

Ráadásul van barátnőm is.

2010. jún. 6. 11:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm, asszem rájöttem, mégis egy élő ember lehetett az alapja..
2010. júl. 24. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!