Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tanácsoltok? L/23

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok? L/23

Figyelt kérdés

a történet:1 hónapja szakítottam (majdnem 6 évig voltunk együtt),a probléma sok volt,nagyon menekülni akartam,pasizni is,de soha nem csaltam meg és 17 éves korom óta nem éltem semmit,az ex viszont mehetett kocsmába ha akart (f/31),meg amíg együtt éltünk 2 évig sokat tűrtem az apja miatt is (sokmindenbe beleszólt és ha az ex-nek szóltam h ez nekem nem tetszik nem állt mellém) sőt az ex is b..sztatott h hogyan mosogathatok el stb...szakítás után 1 hétre összejöttem 1 34 éves sráccal,nem volt betervezve,főleg azért mert annyira nem helyes,sokat dolgozik,de ha találkozunk jó vele,mert odaadó,törődik velem,belsőleg több,mint sz ex,de most pár napja rengeteget gondolok rá,úgy érzem hiányzik nagyon,beszéltem is neki erről,sírtam neki h mennyire bánom,bárcsak a régi életünk lenne,azt mondta már késő,nem tudja mi lenne a garancia arra h újra bízzon bennem,és őszintén szólva igaza van,mondtam neki h ha újra kezdenénk mindennek változnia kell,mellém áll,pár hónap-év után eljegyez,esküvő,gyerek...ezekek a feltételek azért,mert szerinte ő velem tervezett és a szülei is ezt szerették volna,de sose lépett,ahogy ezt felvázoltam látszott rajta h inkább marad ő örökké független,nem mondott semmit,de én ezt így éreztem,a 40 éves báttya is együtt volt tizenpár évig 1 nővel,gyerek is lett,de össze soha nem házasodtak,meg ő is szeret jobban kocsmába ülni is inni,minthogy más fontosabb legyen,én úgy vettem észre,nah...szóval,nem érné meg h újra kezdjük ugye?némi remény talán van,de érdemes-e??és a mostani srác??nem helyes,alig találkozunk,de viszont sokmindent megtesz értem,ami jól esik,kedves és odafigyel rám...még csak találkozgatunk,komolyabb dolog még nem történt,nem vagyok még szerelmes,jó vele,szeretném szeretni csak ez még idő nekem v nem tudom.

.nem vagyok ribanc,csak tanácstalan,tudom mik a pro-kontra érvek náluk,de megerősítést,tapasztalatot,tanácsot h mit tegyek.


2012. nov. 24. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem működik,nem hiába lett vége,nem kell erőltetni.Jobbnak tűnik a második,inkább rá koncentrálj.
2012. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ki mit élt át ilyen helyzetbe ha volt stb,fent elírtam h az új srác "több mint sz ex" javítás "több mint az ex" ,nehogy félreértse vki,nem volt sex az újjal,se mással
2012. nov. 24. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem adj időt magadnak, és adj esélyt az új srácnak

hátha kialakul valami, ami majd feledteti veled az exedet


tudom, hogyha valakivel sokáig együtt vagy, utána nagyon nehéz nélküle és csak rá tudsz gondolni, milyen lenne ha melletted lenne, de hidd el...


egy biztos rossz még mindig rosszabb, mint egy bizonytalan jobb


23l

2012. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hu, elég nehezen olvasható a leírásod, de sikerült. :)Nézd idővel minden kapcsolatból inkább a jóra emlékszik az ember, ezért húzhat vissza a szíved. De okkal léptél ki abból a kapcsolatból. Ne akard azt visszakapni. Talán az elején jó lenne, de később ugyanaz lesz.

A mostani srác: nézd, ha arról akivel együtt vagy negatív dolgokat írsz és bizonytalan vagy, akkor nem szereted igazán. Legyen a saját boldogságod az első. Keress olyat magad mellé, aki tisztel és nem megerőltető neki az, hogy veled foglalkozzon. És akit szeretsz.

2012. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. Az első hapsival (akivel sokáig voltál együtt), el fogod b@szni az életed. Már így is túl sok időd pazaroltál rá. A hozzád hasonlóakból lesznek azok, akik élnek egy unalmas, középszerű, boldogtalan életet... Az egyedüli színfolt 40 éves korukban az lesz, amikor hazajön este az uruk a kocsmából és lekever 2 nagy pofont, mert hideg a vacsora. Magyarul bentlakásos cseléd, boxzsák, házipr*sti (ha néha néha rád fanyalodik) leszel egy személyben.


2. Találkoztál egy normálisabb hapsival egy tuskó után és máris összef*stad magad a gyönyörtől... Bút felejteni biztosan jó, de nem hiszem hogy érdemesebb vele hosszabb távra tervezned.


Valamint az jön le, hogy elég komoly mentális problémák állhatnak nálad a háttérben, nem tudom mi volt a gyerekkorodban, de jobb lenne szakemberrel közösen feldolgozni...

2012. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
negatív?csak annyi h nem ideál külsőleg,de belsőleg az és még csak 3 hete h ismerkedünk,szerelem majd akkor alakulhat ki ha már több idő eltelik,majd ha idővel sex is lesz stb,nem sok negatív szól ellene,azért mégicsak 1 friss kapcsolat :) nem?
2012. nov. 25. 00:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, úgy éreztem ki. :) De látod, ha így melléálltál, akkor nem kérdés, hogy hogy kell döntened. :) Sok sikert! :)
2012. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amíg együtt voltunk voltam is dilidokinál és ráadásul nyugtatót is szedtem,gyerekkorom normális volt,max annyi h k..rvára szeretetéhes voltam és vagyok,más nagyobb gondra nem emlékszem
2012. nov. 25. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a 34 évest és a 31éves exedet is....23 vagy...talán kicsit egyedül kellene lenned és megismerni önmagad! nem érdemes hasonlítgatni az új emberkéket a régiekhez!és egy megszokott kapcsolatot se kell visszasírni...
2012. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

megjelölöm a kérdést, most lusta vagyok olvasni, de talán majd visszatérek. ha nem térnék és nagyon kéne a válasz, rám írhatsz, kérdező.

F

2012. nov. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!