Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne barátnőm ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne barátnőm ha 22 éves létemre 16-8 éves lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Elég komolytalan vagyok és vicces is, szval oda vissza így jövünk be egymásnak, viszont az a baj h én már sokmindenben úgy viselkedek mint egy felnőtt azaz nem tanulok, eljárok otthonról, stb.. amig őket szüleik nem engedik el, meg délután is tanulniuk kell, szval nekem hiányzik h eljöjjön hozzám akár több napra is. Ez utóbbi szempontból egy 20 fölötti lány lenne a legjobb, de mégse jövök ki jól velük :S se ők se én nem érzem jól magam..
2012. nov. 24. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát... 18 évesen már szerintem lehetne több napig is nálad egy lány, mert elvégre nagykorú.
2012. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is a fiatalabb lányok jönnek be. Én 23 éves vagyok és a 17-20 éves korosztályban keresgélek! Nincs ezzel semmi gond. Sok szerencsét a csajozáshoz!
2012. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nefoss, a 17-18 éves lányok már többre várnak mint egy 16-17-18 éves sráctól, akik manapság gizda rózsaszínpólós idióták.
2012. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Külsőre is illek hozzájuk amúgy, meg én akkor eltervezem hogy hétvégén mind2 nap elmegyünk vhova, másik városba, de szüleik nem szokták elengedni őket :S Mert h menni kell a rokonokhoz, tanulnia kell, veszélyes, stb.. látszik h nem önállóan döntenek még.
2012. nov. 24. 23:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Még..de na istenem, ha szeretsz vkit, azzal úgyis megelégszel ha egymáshoz jártok. Aztán 1-2 év és már önálló lesz. Ebbe mi a bonyolult...
2012. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 18 évesek között már van ilyen lány. Például én is önállóan döntök.
2012. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom h van ilyen, de elég ritka és sajnos kicsi az esély h pont ott lakjon ahol én, bejöjjünk egymásnak és még össze is fussunk vhol :D
2012. nov. 25. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
miért, merre laksz?
2012. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
inkább te írd meg h hol laksz :P
2012. nov. 25. 00:10
 10/16 anonim ***** válasza:
én 16éves vagyok, a barátom pedig 21 (már ő sem tanul, ő is viccesebb, fiatalabbnak néz ki) természetesen én sem önállóan döntök még, de teljesen ki tudunk egyezni.:) hétköznap suli után találkozunk minden nap 2órát, hétvégén egyik nap egész nap együtt vagyunk másik nap tanulok.:) szüleim féltek eleinte hogy leront a jegyeimet a találkozgatások miatt, de már lassan 9hónaoja együtt vagyunk, az eredményem pedig ugyanolyan mint előtte (4,2-4,8közötti). tehát szerintem ha tudtok alkalmazkodni egymáshoz nincs gond egy 16évessel sem
2012. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!