Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal, előtte egyszer kielégítettem kézzel, aztán berakta gumi nélkül. (a hülye válaszokkal kíméljetek lécci, tudom h hülyeség volt, de megtörtént, ennyi)

2012. nov. 25. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ha rögtön berakta és meg se töröltétek rendesen ,akkor talán igen ,ezt sose lehet tudni!
2012. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rögtön, utána kb 5-10 perccel
2012. nov. 25. 10:39
 3/9 A kérdező kommentje:
és természetesen megtöröltük
2012. nov. 25. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Csak tudnám hogy miért nem lehet venni egy nyamvadt óvszert. A patikában 10 db-os kb 900 ft.....
2012. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nancy08 válasza:
0%
Még mielőtt itt a túl sok rosszakaró beparáztatna, meg segget csinálna a szájából, számold ki, hogy beüthet-e a krach. Nézd meg, mikor van ovulációd, ezt egy interneten lévő ovulációs naptár segítségével könnyedén megtudhatod. A terhességi teszt sem egy utolsó dolog, de ez csak az 5. nap után fog neked biztosat mondani/mutatni. Hát remélem a legjobbakat, de persze bármi megtörténhet.
2012. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ezt te honnan veszed ezt az 5 napot? a beágyazódás 7-14 nap, az 5. nap nem fog semmit sem mutatni. a másik meg hogy nem csak ovukor lehet terhes, én pl. mensi után 2 nappal lettem az pedig 8 nappal később lett volna csak ovum. nem csak akkor lehet baj, hanem akármikor. inkább esemény utánit vegyen...
2012. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nancy08 válasza:
Az a baj, hogy ezt nekem is csak mondták......................
2012. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, elvileg (!) pont előtte egy nappal volt az ovulációm, de ma elmentem eseményutániért, az biztos megoldás?
2012. nov. 25. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mi van ráírva a betegtájékoztatóra? Gondolom ott van, hogy hány %-os az eredményessége. Mi honnét szopjuk ki, szerinted?

Nem is értem mit vártál a kérdésedtől? Lehetek terhes? Hát, ha berakja a phaszát, akkor igen. Ennyi.

2012. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!