Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes, ha kiszakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha kiszakadt a gumi, de rá egy hónapra kb normálisan megjött és most késik?

Figyelt kérdés
Azóta nem történt semmi ehez hasonló, védekeztünk.

2012. nov. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idő elteltével egy reggeli vizeletből készített terhességi teszt megmondja neked a választ ami sokkal megbízhatóbb lesz mint amit mi tudunk itt adni.

Akár a DM-ben is beszerezheted nem kell patikába menni egy 2 darabos x-epil teszt 660 ft körül van.

Legközelebb ilyen esetben vegyetek esemény utánit.

2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni de barátnőm már 6 hónapos terhes volt és még mindig menstruált rendszeresen. nem is tudta hogy először hogy terhes csak már mikor nőtt a pocija. szerintem érdemes elmenni nőgyógyászhoz :) nincs abba semmi rossz vagy szégyellni való. :) és az a biztos.. egyébként is ha már szexuális életet élsz. évente egyszer érdemes elmenni vizsgálatra hogy minden rendben van-e !!
2012. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát elméletileg nem, mivel a baleset után megjött, utána meg védekeztetek, és nem volt történt semmi baj. Nekem is késett most 8 napot.. sok minden befolyásolhatja.. stressz, felfázás, a korod is ha még nem állt be. Ne aggódj, megfog jönni! Ne parázz rá mert azért is késhet! Én pl forró fürdőztem meg ittam egy kis bort, másnap meg is jött. Próbáld ki te is! És ne izgulj!:)
2012. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt azért nem hiszem el hogy 6 hónaposan derült csak ki:D
2012. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amúgy tényleg terhességi teszt kéne: ha más nem megnyugszol tőle és attól megjön :)


Egy másik válaszolónak: a nők 2%-a menstruál terhesség közben, ( de ott is változik az állag, szín és a mennyiség) ez nem olyan arány amiért aggódni kéne, persze sokkal több állítja hogy menstruál aki meg akarja tartani a gyereket, és nem akar a pasinak esélyt adni hogy elküldje abortuszra..főleg azért mert a terhességnek más jelei is vannak hányinger, fáradékonyság , nőnek a cicik ilyesmi


Ha a terhességi teszt is negatív meg meg is jön akkor szinte kizárt hogy terhes legyél ne aggódj :)

2012. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pár napja késik, a melleim már megduzzadtak (meg szokott mielőtt megjön), de aggódom h estleg más miatt... :S
2012. nov. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!