Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak akkor merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak akkor merjek levetkőzni a barátnőm előtt, ha áll a szerszám?

Figyelt kérdés

Csomó ilyen kérdést olvastam,hogy a lányok kiröhögték a lankadt állapotban kis méretű pasikat.Vagy teljesen elment a kedve a dologtól.Nekem lankadtan nem túl nagy,de állva már 18 cm.Szerintetek is már csak merevedő állapotban vetkőzzek?

17/F(barátnőm 17/L)


2012. nov. 25. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább dobd ki, ha egyáltalán ilyen felmerülhet.
2012. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,nekem sehogy se nagy,de mégis eddíg minden jelentkező nőt ki tudtam maximálisan elégíteni.Az intelligensebb nő ezt tudja(hogy nem minden a méret,fontos a technika),az éretlen kislány meg csak él a nagyvilágba.
2012. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fiúúúúúúúúúk!

Ne féljetek.... én a párommal már majdnem összevesztem azért,mert nem állt neki a szerszáma,és nem akart úgy levetkőzni.. megmondtam hogy így is és úgy is szeretem,mint őt,mint a f.rkát...

de őt ez zavarja..mondom ez tök természetes dolog,úgyhogy nyugi.


Kedves kérdező.. :)

nyugodtan vetkőzhetsz "lankadt szerszám"mal is. :))

2012. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a pihenő szerszám is izgi, mert majd úgyis nekünk dolgozik.
2012. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vetkőzhetsz nyugodtan.


Mi gyakran zuhanyzunk közösen és vetkőzéskor ugyebár nem áll a cerkám. Soha meg sem fordult ilyen a fejemben. Páromnak lankadtan is tetszik, még soha nem kritizálta egyik exem sem, akár állva, akár lankadtan.

2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, az utolsónak igaza van. Abban is van szexi, hogyha csak akkor látod meg, mikor áll, de az is szexi, ha végignézed a folyamatot, mert már az elején levetkőztök... ezen ne stresszelj. Bár az én pasim is, ahogy végeztünk, gatya fel, mert nem akarja, hogy lankadtan lássam. Mondtam, hogy nem érdekel, de hajthatatlan.
2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...
2012. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lány vagyok, megszólhattok érte, de én szeretem, ha a számban áll fel. Egy pici bőrdarabka kerül a számba és egy óriást varázsolok belőle.
2012. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!