Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomból, akibe már régóta szerelmes vagyok. Most fogjuk befejezni a 8ik osztályt és nem tudom mitévő legyek. Úgy érzem hogy ő is jól érzi magát a társaságomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondhatni hogy nagyon jó barátok vagyunk, talán ez az egyik ok amiért félek neki bevallani hogy mit is érzek. Most már nincs bennem az a pillangók a hasamban érzés, de mégis ha más lányokkal van féltékeny leszek. Szeretem őt nagyon mint barátot, és mint fiút is.Attól félek hogy most befejezzük a 8ik osztályt és nem mondtam meg neki hogy mit érzek , lehet hogy ő is igy érez , és akkor majd bánni fogom.

2012. nov. 25. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki jeleket. Beszélgess vele többet, ha úgy van és egyedül van menj oda mellé, ha fent van facen írj rá, hívd el valahova és vezesd rá szépen lassan.
2012. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem itt a lassúzással nem fogsz elérni semmit, kettesben, élőben mondd meg neki hogy mit érzel és mit gondol róla lehet e köztetek valami. könnyen lehet 8, után nem, vagy csak alig találkoztok, most kell lépni van még pár hónapod.


mi a suliból haverokkal eléggé megszakítottuk a kapcsolatot sajnos, egyikünk se fordít nagyon energiát hogy ne így legyen pár emberrel szökőévenként találkozok, de egy sincs az átlag társaságomban akivel jártam általános suliba, pedig sok értékes és jófej ember volt ott akikkel kölcsönösen szerettük egymást.

2012. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)) Elhivtam mint a többi osztálytársamat is az újévi bulimra. Remélem hogy akkor már észre fogja venni. :((
2012. nov. 25. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
igen meghívtad az egész osztályt, beleértve őt is, hát mennyire különlegesnek érezheti most magát! remélem csak vicceltél. hívd már félre és beszéld meg vele.
2012. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dosinia válasza:
velem ugyanez van...mondd meg neki, tényleg. itt a lassú rávezetgetés nem elég. :(
2012. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!